Close
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 466 gjithsej

Forumi: Enciklopedia letrare

Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 10 librat mė tė bukur tė Letėrsisė Shqipe

  Hapur nga Tulipani Zi, 08-01-2007 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 66,509
  15-03-2019, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Libri mė i mirė publicistik dhe akademik

  Hapur nga Ver, 24-07-2008 23:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 18,932
  16-11-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lėvizur: Diskutime mbi librin pėr ish diktatorin nga Blendi Fevziu

  Hapur nga 2043, 18-04-2012 21:42
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,029
  19-03-2012, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dashuritė e shkrimtarėve tanė

  Hapur nga Brari, 21-05-2007 04:22
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,355
  17-03-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,033
  06-02-2012, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,292
  29-01-2012, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Libra te rinj

  Hapur nga dodoni, 02-02-2003 03:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 39,649
  11-01-2012, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,547
  06-01-2012, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,859
  01-01-2012, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shkėlqimi i shkurtėr i elitės

  Hapur nga Xhuxhumaku, 16-10-2005 12:31
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,661
  15-12-2011, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,628
  11-12-2011, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Panairi i Librit, Tiranė 2011

  Hapur nga Fiori, 17-11-2011 21:05
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,548
  19-11-2011, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dilema e njeriut modern

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 28-10-2011 11:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,219
  28-10-2011, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,440
  14-10-2011, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Diskutime mbi Ēmimin Nobel nė letėrsi (qė prej 2002)

  Hapur nga erzeni, 10-10-2002 19:02
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 12,976
  11-10-2011, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Roman mbi jetėn e njė shqiptareje nė SHBA

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 20:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,331
  11-07-2011, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,746
  13-06-2011, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sakatimi i poezisė

  Hapur nga Ali Baba Tepele, 16-05-2008 13:08
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,021
  25-05-2011, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Homazh pėr Dritan Ēelėn

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-03-2006 14:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,281
  05-03-2011, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: A lexohet letersi dhe a njihen poetet e sotem Shqiptare !?

  Hapur nga brunilda_it, 23-02-2010 09:58
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 10,099
  16-02-2011, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,878
  10-02-2011, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,544
  09-02-2011, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēmimet Kombėtare tė Letėrsisė 2010

  Hapur nga shigjeta, 01-02-2011 18:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,685
  01-02-2011, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pėrse shkruajnė shkrimtarėt?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 11-01-2011 22:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,223
  12-01-2011, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,771
  27-12-2010, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Historia e Ēezarit pėr shqiptarėt tij

  Hapur nga Xhuxhumaku, 24-11-2010 23:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,155
  24-11-2010, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Zonja e Zezė Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Veshtrusja, 07-01-2006 14:32
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,083
  22-11-2010, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tiranė, rikthehet panairi i librit 2010

  Hapur nga shigjeta, 07-11-2010 00:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,858
  18-11-2010, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kadare, i madh apo i famshėm?

  Hapur nga kalemi, 30-12-2002 03:45
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 42,729
  10-11-2010, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,883
  02-11-2010, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Romani "Zonjusha Doktoreshe"

  Hapur nga upi00, 08-10-2010 05:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,913
  01-11-2010, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Letėrsia “skandaloze” myslimane

  Hapur nga Xhuxhumaku, 16-10-2010 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,191
  16-10-2010, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,572
  04-10-2010, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Liste me romane historike

  Hapur nga upi00, 02-10-2010 08:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,881
  02-10-2010, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Fjalor erotik

  Hapur nga kapsolli85, 22-09-2010 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,787
  22-09-2010, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Komente mbi poezite me te mira te shqipes

  Hapur nga uj me gaz, 20-10-2008 17:18
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 10,699
  04-09-2010, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,466
  19-08-2010, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Librat qė kanė tronditur botėn

  Hapur nga laburist, 10-08-2010 16:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,422
  10-08-2010, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,180
  09-08-2010, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 10,656
  05-08-2010, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,273
  09-07-2010, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,128
  25-06-2010, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,768
  09-05-2010, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kritika letrare nė kohėn tonė

  Hapur nga i/regjistruar, 04-05-2010 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,323
  04-05-2010, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pėrkthimi, ēelėsi i globalizmit kulturor

  Hapur nga Kreksi, 27-04-2010 15:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,687
  27-04-2010, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Shkrimtarė tė rinj shqiptarė

  Hapur nga desaparacidos, 29-10-2007 10:47
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,393
  25-04-2010, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,201
  10-04-2010, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Vargu ėshtė ēasti

  Hapur nga shigjeta, 15-07-2008 02:15
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,313
  04-04-2010, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Figura Mitologjike

  Hapur nga i/regjistruar, 26-03-2010 11:26
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,451
  26-03-2010, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,858
  18-03-2010, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,353
  12-03-2010, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •