Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,972
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke renditur temat 451 deri 466 prej 466 gjithsej

Forumi: Enciklopedia letrare

Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 10 librat mė tė bukur tė Letėrsisė Shqipe

  Hapur nga Tulipani Zi, 08-01-2007 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 74,688
  15-03-2019, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Libri mė i mirė publicistik dhe akademik

  Hapur nga Ver, 24-07-2008 22:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,057
  16-11-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Letersia dhe pavaresia nga regjimi politik

  Hapur nga Albo, 16-11-2002 14:14
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,108
  24-11-2002, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ti ndriste Kosoves vetem nga vjershat liria dhe fati

  Hapur nga Bel ami, 25-06-2002 13:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 14,100
  22-11-2002, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,648
  20-11-2002, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Mbylli syte shkrimtari Kol Jakova

  Hapur nga erzeni, 16-11-2002 09:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,118
  16-11-2002, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,813
  15-11-2002, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. E diela letrare

  Hapur nga erzeni, 20-10-2002 10:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,121
  03-11-2002, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,602
  16-10-2002, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Stine e merzitshme ne Olimp

  Hapur nga Fiori, 30-09-2002 13:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,439
  30-09-2002, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Letersia dhe Pushteti

  Hapur nga Fiori, 30-09-2002 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  30-09-2002, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,774
  25-09-2002, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kuvend pėr letėrsinė shqipe nė romė

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 06:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,967
  24-09-2002, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Letersia jashte protokollit

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,435
  24-09-2002, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 22,368
  23-09-2002, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,022
  02-09-2002, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Visar Zhiti

  Hapur nga shigjeta, 21-08-2002 17:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,202
  21-08-2002, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •