Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 447 gjithsej

Forumi: Bukuri dhe estetikė

Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.

» Kryetemat
  1. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla dhe modele fustanesh !

    Hapur nga mbreta, 19-06-2006 12:19
    11 Faqe
    1 2 3 ... 11
    • Pėrgjigje: 205
    • Lexime: 311,810
    28-03-2015, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Kryetemė Kryetemė: Pesha ideale

    Hapur nga Mina, 21-12-2004 17:41
    9 Faqe
    1 2 3 ... 9
    • Pėrgjigje: 177
    • Lexime: 89,998
    18-03-2015, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla Estetike/Nė kushte shtėpiake

    Hapur nga Mina, 10-08-2002 10:00
    12 Faqe
    1 2 3 ... 12
    • Pėrgjigje: 225
    • Lexime: 201,192
    05-02-2015, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Kryetemė Kryetemė: Stilistet me te njohur shqiptar

    Hapur nga Brari, 26-12-2006 15:30
    • Pėrgjigje: 16
    • Lexime: 20,103
    26-03-2012, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Kryetemė Kryetemė: Tabela e kalorive nė 100 gr.

    Hapur nga Mina, 02-09-2002 19:29
    • Pėrgjigje: 11
    • Lexime: 120,106
    29-09-2011, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Kryetemė Kryetemė: Kujdes! Ruhuni nga njollat e diellit te marsit!

    Hapur nga Mina, 25-08-2002 08:22
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 38
    • Lexime: 37,890
    08-08-2007, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  1. Tualeti na zbukuron apo shemton?

    Hapur nga Tironce_Moderne, 15-09-2002 19:40
    6 Faqe
    1 2 3 ... 6
    • Pėrgjigje: 104
    • Lexime: 22,768
    05-02-2019, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Operacioni i vesheve

    Hapur nga bluetone, 17-10-2010 16:21
    • Pėrgjigje: 13
    • Lexime: 16,220
    20-10-2017, 03:51 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Smile Parfume

    Hapur nga green, 07-06-2005 11:54
    33 Faqe
    1 2 3 ... 33
    • Pėrgjigje: 652
    • Lexime: 114,767
    09-01-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Moda, si art i rikrijimit tė vetvetes

    Hapur nga Albo, 22-09-2016 13:54
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,211
    22-09-2016, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Aknet

    Hapur nga Eni, 12-08-2002 12:20
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 49
    • Lexime: 35,995
    19-04-2016, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Smile A mundet Joga te djege me shume kalori se vrapi?

    Hapur nga Jona's Blog, 11-06-2014 11:23
    2 Faqe
    1 2
    joga
    • Pėrgjigje: 23
    • Lexime: 4,501
    17-02-2016, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
  7. Ne lidhje me vetullat [mashkull]

    Hapur nga Antari1994, 22-01-2016 14:44
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 1,486
    16-02-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  8. stil i bukur ne foto

    Hapur nga benseven11, 20-05-2015 22:01
    • Pėrgjigje: 9
    • Lexime: 3,963
    20-06-2015, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
  9. Bukuri nė majė tė thonjve.

    Hapur nga Zzanushjaa, 22-02-2006 13:52
    8 Faqe
    1 2 3 ... 8
    • Pėrgjigje: 157
    • Lexime: 85,599
    18-06-2015, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,324
    03-06-2015, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,125
    21-05-2015, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
  10. Gjoks i madh

    Hapur nga benseven11, 10-05-2015 14:43
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,180
    10-05-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  11. Shampot me te mira

    Hapur nga benseven11, 15-04-2012 17:12
    • Pėrgjigje: 13
    • Lexime: 13,511
    04-05-2015, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,737
    04-05-2015, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  12. Vetullat

    Hapur nga nordashala, 25-10-2004 11:30
    5 Faqe
    1 2 3 ... 5
    • Pėrgjigje: 95
    • Lexime: 25,816
    21-03-2015, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 2,833
    19-03-2015, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
  13. Vajza--Sa ore ne dite shikoheni ne pasqyre?

    Hapur nga Klajdi03, 01-04-2004 22:36
    5 Faqe
    1 2 3 ... 5
    • Pėrgjigje: 86
    • Lexime: 16,640
    03-02-2015, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,528
    26-01-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 3,118
    14-12-2014, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  14. 2014

    Hapur nga pfeiffer, 13-12-2014 11:48
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 1,469
    13-12-2014, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  15. Arrow Keshilla dhe kuriozite per floket tuaj

    Hapur nga riduana, 31-07-2009 08:30
    • Pėrgjigje: 19
    • Lexime: 25,909
    13-12-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 9
    • Lexime: 2,999
    09-12-2014, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  16. Konsumimi i produkteve natyrale

    Hapur nga vedatti, 04-12-2014 13:23
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,170
    04-12-2014, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  17. Stile te Flokeve,per manifestime te ndryshme

    Hapur nga tetovarja87, 14-09-2012 16:50
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 36
    • Lexime: 23,279
    18-11-2014, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,531
    29-10-2014, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
  18. Moda

    Hapur nga shigjeta, 25-09-2011 00:31
    • Pėrgjigje: 13
    • Lexime: 7,264
    23-10-2014, 21:39 Shko tek mesazhi i fundit
  19. Pamje natyrale gjatė vjeshtės

    Hapur nga Xhuxhumaku, 22-09-2014 06:18
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,949
    16-10-2014, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,806
    12-08-2014, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  20. Heqja e qimeve nga trupi

    Hapur nga FLEUR, 06-05-2004 15:49
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 32
    • Lexime: 37,806
    06-08-2014, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 1,638
    30-07-2014, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,445
    30-07-2014, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 22
    • Lexime: 4,535
    30-07-2014, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
  21. Cila veshje eshte me e hijshme per nje femer?

    Hapur nga Mina, 24-07-2002 17:49
    12 Faqe
    1 2 3 ... 12
    • Pėrgjigje: 231
    • Lexime: 52,276
    18-07-2014, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
  22. Dua tė humbas peshė

    Hapur nga Andro_era, 04-03-2009 05:05
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 53
    • Lexime: 13,058
    17-07-2014, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
  23. Kėpucė dhe Sandale

    Hapur nga Enola, 07-10-2003 11:12
    34 Faqe
    1 2 3 ... 34
    • Pėrgjigje: 674
    • Lexime: 166,807
    14-07-2014, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
  24. Si te digjni kalori ;)

    Hapur nga Xhuxhumaku, 12-07-2014 14:06
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 1,721
    12-07-2014, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,412
    30-06-2014, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,073
    30-06-2014, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 16
    • Lexime: 29,413
    30-06-2014, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  25. Si ta largoj ngjyrėn e errėt rreth syve?

    Hapur nga fighterme, 26-12-2011 15:55
    • Pėrgjigje: 16
    • Lexime: 12,628
    24-06-2014, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
  26. Lėvizur: Qeskat poshtė syve? Nė Kore janė nė modė

    Hapur nga Xhuxhumaku, 04-09-2014 08:30
    •  
    •  
  27. Wink Vajzat Shqiptare | Albanian girls

    Hapur nga Syze, 07-08-2012 17:16
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 24
    • Lexime: 11,363
    30-05-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,320
    26-05-2014, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,597
    22-05-2014, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  28. Stilistja Dodona Qose

    Hapur nga Albo, 19-05-2014 21:21
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,724
    19-05-2014, 21:21 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,498
    11-05-2014, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
  29. Urgjent! Alergjia e bojes se flokeve

    Hapur nga DEA27, 04-05-2014 16:18
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 2,326
    04-05-2014, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 2,092
    01-05-2014, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  30. Lėngu “magjik” kundėr celulitit

    Hapur nga Xhuxhumaku, 23-04-2014 21:10
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,277
    23-04-2014, 21:10 Shko tek mesazhi i fundit
  31. Albanian women - Shqiptare

    Hapur nga Keter, 15-03-2014 13:08
    3 Faqe
    1 2 3
    albanian girls, albanian model, albanian women, illyrians
    • Pėrgjigje: 46
    • Lexime: 10,740
    18-03-2014, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •