Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 880 gjithsej

Forumi: Mentori akademik

Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Universiteti i Prishtinės- Arsimi i lartė nė Kosovė

  Hapur nga StormAngel, 30-09-2004 05:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 73,951
  21-02-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shqipėri: Reforma nė arsimin e lartė, universitetet publike dhe private

  Hapur nga Kryeplaku, 03-11-2004 17:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 62,769
  31-08-2012, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 13,551
  01-10-2011, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė shkruajm njė punim diplome dhe punime tė seminarit

  Hapur nga Dar_di, 09-08-2011 05:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 87,383
  09-08-2011, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lajmėrime tė ndryshme pėr studentėt Shqiptarė:

  Hapur nga forever, 06-07-2003 14:21
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 101,070
  14-05-2011, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kriteret pėr njohjen nė Shqipėri tė diplomave tė huaja

  Hapur nga shigjeta, 01-09-2004 20:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 36,328
  27-09-2009, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Shoqatat studentore

  Hapur nga Kryeplaku, 29-03-2005 15:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 33,041
  09-04-2009, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ku mund te lexoj shqip online?

  Hapur nga fighterme, 26-08-2011 11:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 23,699
  22-10-2022, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 278
  07-09-2022, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Librari online

  Hapur nga broken_smile, 22-05-2013 09:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,989
  05-02-2022, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Hi

  Hapur nga Bledi Xhindi, 02-02-2021 04:16
  •  
  •  
 4. hi

  Hapur nga juljan muka, 31-07-2013 09:52
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 15,470
  02-02-2021, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Si te shkruaj nje esse argumentuese?

  Hapur nga UliseNesta, 20-04-2009 09:50
  ese, hartim
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 91,734
  13-01-2021, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ka ndonjė faqe nė net me msu anglisht?

  Hapur nga mufitk, 07-02-2011 10:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 20,247
  13-09-2019, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dega Inxhinieri Ekonomike

  Hapur nga NikolinC93, 17-09-2012 16:49
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 32,935
  21-03-2018, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ndihme ne italisht

  Hapur nga master, 13-05-2002 11:25
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,498
  10-02-2018, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A jane dembela te rinjte shqiptare?

  Hapur nga Jona's Blog, 17-02-2016 06:13
  punesimi part time, punesimi te rinjve
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,759
  11-01-2018, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fjalor shqip-shqip

  Hapur nga Aleina, 20-05-2013 15:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,485
  11-01-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. UBT - Prishtine

  Hapur nga dodoni, 23-04-2005 08:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,918
  06-12-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ese filozofike!

  Hapur nga auiu, 06-01-2007 10:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 22,388
  02-12-2017, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Cili shkencetar e zbuloi televizorin?

  Hapur nga aR-my_nD, 12-03-2013 10:01
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,749
  02-12-2017, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 14. diploma bachelor

  Hapur nga evalt, 11-02-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,647
  25-02-2017, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Shkollat nė Turqi dhe studentėt shqipėtarė

  Hapur nga grindavece, 16-12-2002 09:33
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 26,132
  24-10-2016, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,774
  23-06-2016, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,039
  03-03-2016, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Me ndihmoni te shkruaj ese mbi dy tema

  Hapur nga angel_, 16-11-2015 09:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,224
  19-01-2016, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ndihme per nje ese ne gjuhen Angleze!

  Hapur nga Shpend H., 18-11-2015 14:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,632
  18-11-2015, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ndihme me detyrat e fizikes

  Hapur nga learta.01, 05-11-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,924
  09-11-2015, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Studentėt e kriminalistikės

  Hapur nga FTN_2004, 02-02-2006 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,531
  25-07-2015, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post Informata mbi studime ne Viene

  Hapur nga mastersoft, 11-04-2012 08:50
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,627
  02-06-2015, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ndihmė Ese !

  Hapur nga roxxanne., 28-05-2015 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,639
  28-05-2015, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Keshilla per shkollen

  Hapur nga Lory al, 04-05-2012 08:44
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,501
  15-05-2015, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,072
  06-03-2015, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Studente ne Kanada

  Hapur nga skerdi, 17-05-2002 07:06
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 12,931
  22-12-2014, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lakimi i foljes di ne veten e pare shumes?

  Hapur nga bulina, 02-12-2014 19:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,258
  11-12-2014, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 18,132
  05-11-2014, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Post George Orwell " Politika dhe gjuha angleze"

  Hapur nga Edu, 03-11-2014 14:45
  ese, george, gjuha andgleze, orwell, politika
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,122
  03-11-2014, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Inxhiniere ndėrtimi apo inxhiniere informatike?!

  Hapur nga Chica bonita, 18-02-2012 09:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 18,705
  17-09-2014, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,190
  06-09-2014, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Finance apo Informatike Ekonomike

  Hapur nga Kedican, 21-07-2012 16:38
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,456
  19-07-2014, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Informatike apo Teknologji Informacioni

  Hapur nga cyberarnold, 15-07-2011 16:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,941
  16-07-2014, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,310
  11-07-2014, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Me ndihmoni me ekuacionet kuadratike

  Hapur nga Neska, 29-05-2014 16:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,990
  29-05-2014, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Provimi i CELI Prova

  Hapur nga Mr-Bledi, 07-03-2014 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,844
  07-03-2014, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Studimet

  Hapur nga besian342, 14-02-2014 15:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,534
  16-02-2014, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,065
  18-01-2014, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Question Kerkoj shkolle - kurse profesionale

  Hapur nga FlashMx, 04-03-2013 07:01
  kurse profesionale
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,711
  03-01-2014, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pershendetje,Ndihm !!

  Hapur nga donzzi, 11-12-2013 17:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,647
  11-12-2013, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,819
  22-11-2013, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cka simbolizon kjo shenje?

  Hapur nga roni_s, 17-04-2013 17:04
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,222
  17-11-2013, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Post Pytje per profesionistet ne lemine e KARDIOLOGJISE

  Hapur nga Abdurrezak..., 17-09-2013 05:50
  2 Faqe
  1 2
  kardiologji...
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 15,845
  24-09-2013, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Si te shkoj ne USA?

  Hapur nga Gepardi, 30-10-2002 21:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 24,065
  14-09-2013, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Si te behem marshinist treni

  Hapur nga Gerti2011, 01-09-2013 08:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,395
  01-09-2013, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Cte bej ?

  Hapur nga JuliusB, 11-07-2013 04:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 23,512
  27-08-2013, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Inxhinieria Matematike apo Fizike?

  Hapur nga Altin Guberi, 29-07-2013 11:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,583
  01-08-2013, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 40. matematika

  Hapur nga Erald Guri, 22-07-2013 12:47
  matematike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,947
  22-07-2013, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •