Close
Faqja 1 prej 29 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1440 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,894
  04-03-2024, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,632
  08-01-2024, 00:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,223
  17-12-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 137
  02-06-2024, 22:51 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 7,937
  19-05-2024, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vaji i peshkut dhe efekti i tij

  Hapur nga StormAngel, 25-08-2004 00:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,268
  18-05-2024, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,951
  04-05-2024, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dokumentari: Shkaku rrėnjėsor

  Hapur nga Albo, 30-04-2024 23:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 183
  30-04-2024, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,553
  16-03-2024, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,528
  11-03-2024, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 871
  11-03-2024, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,834
  01-03-2024, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dokumentari: Fundi i Teorisė sė Mikrobit

  Hapur nga Albo, 24-02-2024 22:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,252
  24-02-2024, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,488
  23-02-2024, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,597
  18-01-2024, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 297
  16-01-2024, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Historia e Vaksinave: A e zhduki vaksina sėmundjen e lisė?

  Hapur nga Albo, 07-01-2024 23:35
  •  
  •  
 6. Natyra mrekullibėrėse e ujit

  Hapur nga Albo, 22-12-2023 16:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 809
  22-12-2023, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,680
  17-12-2023, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 110,437
  10-11-2023, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Muzika dhe Shėndeti

  Hapur nga sirena_adria, 26-08-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 888
  07-11-2023, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 9,101
  07-11-2023, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 465
  04-11-2023, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Vitaminat dhe efektet e tyre

  Hapur nga labin, 16-11-2005 16:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 14,431
  03-11-2023, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,201
  03-11-2023, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kontroll mjeksor.

  Hapur nga benseven11, 01-03-2012 23:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,064
  28-10-2023, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 29 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •