Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  77,768
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1288 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Hipertensioni, vrasės i heshtur

  Hapur nga CRI, 02-05-2013 07:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,602
  04-11-2021, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 99,304
  03-10-2021, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Cilat janė vlerat ushqyese tė fiqve?

  Hapur nga Albo, 29-09-2021 23:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 289
  29-09-2021, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 436
  08-09-2021, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,745
  01-05-2021, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si tė pastroj trupin tim nga helmet?

  Hapur nga Albo, 03-01-2021 17:09
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,439
  27-04-2021, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 968
  27-03-2021, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shkenca se si trupi i njeriut shėron vetveten

  Hapur nga Albo, 14-02-2021 01:48
  shendeti, shkenca
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,399
  14-02-2021, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 949
  10-02-2021, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,293
  16-01-2021, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,618
  07-11-2020, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Unhappy Infeksionet nė kanalet urinore

  Hapur nga oiseau en vol, 20-05-2006 17:36
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 17,020
  07-04-2020, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,773
  10-03-2020, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,545
  01-03-2020, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Maska dhe koronavirusi

  Hapur nga driniluka, 27-02-2020 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,361
  27-02-2020, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si te ruhemi nga dentistet e pa afte.

  Hapur nga Tr|BaL, 19-12-2008 06:21
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,967
  21-02-2020, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 14:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 51,429
  16-01-2020, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,841
  19-08-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 111,527
  10-08-2019, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,167
  27-06-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Si mund te largohet zgjebja?

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,272
  24-05-2019, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,076
  19-04-2019, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 06:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,986
  14-02-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 19,786
  03-12-2018, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,868
  18-10-2018, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 21,756
  25-04-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 16:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,622
  11-03-2018, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 13:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,123
  03-03-2018, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 11:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,254
  01-03-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 15:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,281
  25-02-2018, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 09:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,269
  22-02-2018, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 11:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,109
  19-02-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 11-06-2006 23:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,846
  13-02-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,032
  12-02-2018, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 06:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 32,985
  25-11-2017, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Produktet e bulmetit dhe antibiotiku.

  Hapur nga Sayan2003, 07-09-2015 08:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,622
  21-11-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. .

  Hapur nga Filan, 15-08-2014 08:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,225
  21-11-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,156
  21-11-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,370
  21-11-2017, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,857
  21-11-2017, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,706
  21-11-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si te shpetoj nga dhimbjet e barkut

  Hapur nga Asllan Daxha, 07-02-2010 05:17
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 32,494
  20-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,324
  05-10-2017, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pyetje rreth Strabizmit te Syrit

  Hapur nga argjenddre, 19-09-2017 16:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,038
  19-09-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pytje rreth syve

  Hapur nga Joni1, 01-05-2017 06:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,165
  28-07-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Problem i rend me frymarjen

  Hapur nga Michaelllagami, 21-07-2017 00:03
  frymarrje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,475
  21-07-2017, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pyetje dermatologjike

  Hapur nga ervini2005, 21-05-2010 14:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 37,012
  03-06-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •