Close
Faqja 1 prej 29 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1407 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,393
  02-11-2023, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,668
  25-02-2023, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,775
  11-01-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 108,525
  10-11-2023, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,657
  09-11-2023, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Muzika dhe Shėndeti

  Hapur nga sirena_adria, 26-08-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 584
  07-11-2023, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,537
  07-11-2023, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 307
  04-11-2023, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vitaminat dhe efektet e tyre

  Hapur nga labin, 16-11-2005 16:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 14,045
  03-11-2023, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 934
  03-11-2023, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kontroll mjeksor.

  Hapur nga benseven11, 01-03-2012 23:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,757
  28-10-2023, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Renie nga pesha

  Hapur nga keis, 16-09-2011 12:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 19,936
  28-10-2023, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Gjumi dhe shėndeti

  Hapur nga kriskulli, 20-08-2013 09:26
  gjumi dhe shėndeti, mjekėsi, rinstinkt blog, shėndeti i njeriut
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,414
  28-10-2023, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Forcimi i syve

  Hapur nga Luleakulli, 04-02-2012 09:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 6,563
  15-10-2023, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kujtesa?

  Hapur nga Eda H, 18-07-2002 23:45
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,113
  08-10-2023, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 10,349
  30-09-2023, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Alergjia

  Hapur nga mbreta, 11-05-2006 05:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 17,920
  26-09-2023, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 19,126
  21-09-2023, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kolesteroli

  Hapur nga strong_07, 08-11-2011 05:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,916
  19-09-2023, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Parkinsoni (Parkinson’s Disease)

  Hapur nga DI_ANA, 15-03-2008 16:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,671
  16-09-2023, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Smile Tė zgjohesh me aromėn e agimit

  Hapur nga Gimi3, 25-03-2007 16:05
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,722
  09-09-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tiroidet

  Hapur nga policia911, 04-09-2011 16:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 18,130
  06-09-2023, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,660
  30-08-2023, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 979
  29-08-2023, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,294
  28-08-2023, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Informacione dhe kuriozitete rreth shendetit

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 07:13
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 19,611
  25-08-2023, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Koliti! Nga se vjen dhe si mund ta parandaloni

  Hapur nga Cimo, 29-03-2007 22:20
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 20,061
  22-08-2023, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Noti

  Hapur nga sirena_adria, 03-06-2023 06:31
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 799
  21-08-2023, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Deti

  Hapur nga sirena_adria, 19-08-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 352
  19-08-2023, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,467
  12-08-2023, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Question Shendeti dhe Celulari !!

  Hapur nga Gimi3, 01-11-2007 09:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,567
  12-08-2023, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Tė mirat e ēokollatės.

  Hapur nga DI_ANA, 22-12-2007 12:24
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,778
  12-08-2023, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Gjumi i fėmijėve!

  Hapur nga DI_ANA, 28-01-2008 22:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,344
  12-08-2023, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Perse vera e kuqe e ndihmon trurin e njeriut?

  Hapur nga tvsh, 03-09-2009 16:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,682
  11-08-2023, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Harmonia mes trurit dhe trupit me joga.

  Hapur nga DI_ANA, 31-12-2007 17:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,357
  10-08-2023, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,999
  10-08-2023, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dhimbjet e shpines

  Hapur nga silvi boy, 25-07-2010 05:31
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,917
  09-08-2023, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Stresi, si ta pėrballojmė atė

  Hapur nga miki_al2001, 27-07-2005 00:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 11,273
  09-08-2023, 21:25 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Reumatizma

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:34
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 50,695
  09-08-2023, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Aktiviteti fizik shmang sėmundjet e zemrės!

  Hapur nga DI_ANA, 15-03-2008 14:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,981
  09-08-2023, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 29 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •