Close
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1276 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Hi All

  Hapur nga craghav027@gmai, 16-10-2019 10:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 360
  16-10-2019, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 14:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 860
  19-08-2019, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 19:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 103,870
  10-08-2019, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 17:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  27-06-2019, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pershendetje

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 01:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 665
  24-05-2019, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  19-04-2019, 01:08 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 07:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 13,749
  14-02-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 15,833
  03-12-2018, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,211
  18-10-2018, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,287
  06-07-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 15,821
  25-04-2018, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 16:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,940
  11-03-2018, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 13:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,345
  03-03-2018, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 11:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,138
  01-03-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 15:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,760
  25-02-2018, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 09:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 760
  22-02-2018, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 11:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 775
  19-02-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 12-06-2006 00:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,678
  13-02-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,409
  12-02-2018, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 07:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 29,152
  25-11-2017, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Produktet e bulmetit dhe antibiotiku.

  Hapur nga Sayan2003, 07-09-2015 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,055
  21-11-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. .

  Hapur nga Filan, 15-08-2014 09:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,802
  21-11-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,520
  21-11-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 910
  21-11-2017, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,912
  21-11-2017, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,177
  21-11-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si te shpetoj nga dhimbjet e barkut

  Hapur nga Asllan Daxha, 07-02-2010 05:17
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 28,864
  20-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 14:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 43,815
  09-10-2017, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 740
  05-10-2017, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pyetje rreth Strabizmit te Syrit

  Hapur nga GjeNcHe.-.D, 19-09-2017 17:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 765
  19-09-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pytje rreth syve

  Hapur nga Joni1, 01-05-2017 07:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,492
  28-07-2017, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Problem i rend me frymarjen

  Hapur nga Michaelllagami, 21-07-2017 01:03
  frymarrje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,017
  21-07-2017, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pyetje dermatologjike

  Hapur nga ervini2005, 21-05-2010 15:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 30,993
  03-06-2017, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Problem me renien e flokeve

  Hapur nga Davius, 16-04-2007 13:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 35,250
  01-06-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pėrshendetje

  Hapur nga Cuni sekret, 13-05-2017 20:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,492
  16-05-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje per Veterinarin.

  Hapur nga Urimy-meraga, 21-04-2017 16:14
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,264
  30-04-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,459
  12-02-2017, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Eshte e njejta gje?

  Hapur nga er-mes, 06-01-2017 16:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 970
  08-01-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,486
  06-01-2017, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 959
  04-01-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pytje rreth Virgjinitetit

  Hapur nga Ermir15, 10-11-2009 05:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 143,855
  06-12-2016, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 30. HaloPeridoli

  Hapur nga Vinjol, 27-01-2009 09:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 13,178
  06-11-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pastrim i lehte dhe i shpejte ne banje

  Hapur nga benseven11, 30-10-2016 15:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 949
  30-10-2016, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Morri!

  Hapur nga Ciarli, 29-10-2016 08:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 983
  29-10-2016, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kallo nė kėmbė

  Hapur nga dori_85, 21-02-2006 07:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 16,721
  25-10-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,164
  29-09-2016, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cka te bej qe te me dal mjekra sepse ende sme ka dal ??

  Hapur nga astriku, 27-10-2010 13:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 44,437
  25-08-2016, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Si te rritem ??

  Hapur nga Lanika, 12-03-2016 06:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,503
  16-08-2016, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Hepatiti B kronik

  Hapur nga Erushe, 12-08-2016 11:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,110
  13-08-2016, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Exclamation Hepatiti B.Rreziqet,perhapja, kurimi.

  Hapur nga Mina, 24-05-2003 07:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 89,362
  12-08-2016, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •