Close
Faqja 1 prej 29 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1444 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,092
  04-03-2024, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,840
  08-01-2024, 00:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,418
  17-12-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Deti

  Hapur nga sirena_adria, 19-08-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,153
  17-06-2024, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  02-06-2024, 22:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 8,108
  19-05-2024, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vaji i peshkut dhe efekti i tij

  Hapur nga StormAngel, 25-08-2004 00:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,330
  18-05-2024, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,346
  04-05-2024, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dokumentari: Shkaku rrėnjėsor

  Hapur nga Albo, 30-04-2024 23:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 216
  30-04-2024, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,629
  16-03-2024, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,555
  11-03-2024, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,043
  11-03-2024, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,003
  01-03-2024, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dokumentari: Fundi i Teorisė sė Mikrobit

  Hapur nga Albo, 24-02-2024 22:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,281
  24-02-2024, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,581
  23-02-2024, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,633
  18-01-2024, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  16-01-2024, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Historia e Vaksinave: A e zhduki vaksina sėmundjen e lisė?

  Hapur nga Albo, 07-01-2024 23:35
  •  
  •  
 7. Natyra mrekullibėrėse e ujit

  Hapur nga Albo, 22-12-2023 16:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 972
  22-12-2023, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,854
  17-12-2023, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 110,829
  10-11-2023, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muzika dhe Shėndeti

  Hapur nga sirena_adria, 26-08-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 924
  07-11-2023, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 9,184
  07-11-2023, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 29 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •