Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,789
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1303 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,258
  17-09-2022, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 125
  15-09-2022, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 124
  15-09-2022, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  12-09-2022, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 165
  09-09-2022, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 234
  01-09-2022, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 421
  10-08-2022, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 351
  08-08-2022, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,062
  03-07-2022, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dhimbjet e kokės

  Hapur nga huggos, 06-04-2003 09:15
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 59,221
  07-06-2022, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,201
  04-06-2022, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,872
  03-06-2022, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Menuja ideale per te parandaluar tumoret

  Hapur nga lellalola, 16-09-2015 16:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,845
  26-04-2022, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 102,527
  21-04-2022, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  21-04-2022, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,787
  02-02-2022, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Paniku dhe ankthi

  Hapur nga Albo, 11-07-2006 09:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,212
  19-01-2022, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 767
  29-12-2021, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 751
  19-12-2021, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hipertensioni, vrasės i heshtur

  Hapur nga CRI, 02-05-2013 07:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,582
  04-11-2021, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cilat janė vlerat ushqyese tė fiqve?

  Hapur nga Albo, 29-09-2021 23:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 626
  29-09-2021, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 790
  08-09-2021, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,099
  01-05-2021, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Si tė pastroj trupin tim nga helmet?

  Hapur nga Albo, 03-01-2021 17:09
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,877
  27-04-2021, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,259
  27-03-2021, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shkenca se si trupi i njeriut shėron vetveten

  Hapur nga Albo, 14-02-2021 01:48
  shendeti, shkenca
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,777
  14-02-2021, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,292
  10-02-2021, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,633
  16-01-2021, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,309
  07-11-2020, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Unhappy Infeksionet nė kanalet urinore

  Hapur nga oiseau en vol, 20-05-2006 17:36
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 17,814
  07-04-2020, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,112
  10-03-2020, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,888
  01-03-2020, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Maska dhe koronavirusi

  Hapur nga driniluka, 27-02-2020 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,684
  27-02-2020, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Si te ruhemi nga dentistet e pa afte.

  Hapur nga Tr|BaL, 19-12-2008 06:21
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,578
  21-02-2020, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 14:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 52,759
  16-01-2020, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,251
  19-08-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 113,331
  10-08-2019, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,573
  27-06-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si mund te largohet zgjebja?

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,798
  24-05-2019, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,460
  19-04-2019, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 06:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 17,520
  14-02-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,308
  18-10-2018, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 22,720
  25-04-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •