Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1397 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,354
  25-02-2023, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,382
  11-01-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,740
  09-01-2023, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 5,865
  01-10-2023, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Muzika dhe Shėndeti

  Hapur nga sirena_adria, 26-08-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 215
  30-09-2023, 23:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,922
  30-09-2023, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Gjumi dhe shėndeti

  Hapur nga kriskulli, 20-08-2013 09:26
  gjumi dhe shėndeti, mjekėsi, rinstinkt blog, shėndeti i njeriut
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,084
  28-09-2023, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Alergjia

  Hapur nga mbreta, 11-05-2006 05:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 17,609
  26-09-2023, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vitaminat dhe efektet e tyre

  Hapur nga labin, 16-11-2005 16:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,426
  25-09-2023, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 18,535
  21-09-2023, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Forcimi i syve

  Hapur nga Luleakulli, 04-02-2012 09:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,031
  19-09-2023, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kolesteroli

  Hapur nga strong_07, 08-11-2011 05:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,521
  19-09-2023, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Parkinsoni (Parkinson’s Disease)

  Hapur nga DI_ANA, 15-03-2008 16:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,511
  16-09-2023, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Smile Tė zgjohesh me aromėn e agimit

  Hapur nga Gimi3, 25-03-2007 16:05
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,517
  09-09-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tiroidet

  Hapur nga policia911, 04-09-2011 16:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 17,770
  06-09-2023, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,512
  30-08-2023, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  29-08-2023, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,937
  28-08-2023, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Informacione dhe kuriozitete rreth shendetit

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 07:13
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 19,063
  25-08-2023, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Koliti! Nga se vjen dhe si mund ta parandaloni

  Hapur nga Cimo, 29-03-2007 22:20
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,878
  22-08-2023, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Noti

  Hapur nga sirena_adria, 03-06-2023 06:31
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 585
  21-08-2023, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Deti

  Hapur nga sirena_adria, 19-08-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 223
  19-08-2023, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,276
  12-08-2023, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 8,018
  12-08-2023, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Question Shendeti dhe Celulari !!

  Hapur nga Gimi3, 01-11-2007 09:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,404
  12-08-2023, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tė mirat e ēokollatės.

  Hapur nga DI_ANA, 22-12-2007 12:24
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,607
  12-08-2023, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gjumi i fėmijėve!

  Hapur nga DI_ANA, 28-01-2008 22:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,227
  12-08-2023, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perse vera e kuqe e ndihmon trurin e njeriut?

  Hapur nga tvsh, 03-09-2009 16:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,432
  11-08-2023, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Harmonia mes trurit dhe trupit me joga.

  Hapur nga DI_ANA, 31-12-2007 17:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,252
  10-08-2023, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,885
  10-08-2023, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Dhimbjet e shpines

  Hapur nga silvi boy, 25-07-2010 05:31
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,781
  09-08-2023, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Stresi, si ta pėrballojmė atė

  Hapur nga miki_al2001, 27-07-2005 00:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 11,107
  09-08-2023, 21:25 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Reumatizma

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:34
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 50,432
  09-08-2023, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Aktiviteti fizik shmang sėmundjet e zemrės!

  Hapur nga DI_ANA, 15-03-2008 14:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,851
  09-08-2023, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,327
  08-08-2023, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pagjumėsia

  Hapur nga DI_ANA, 07-02-2007 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 12,226
  08-08-2023, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Alzaimer

  Hapur nga Leila, 15-09-2003 00:35
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 9,072
  08-08-2023, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kaloritė dhe shėndeti i tepėrt

  Hapur nga Xhuxhumaku, 01-11-2010 23:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,106
  08-08-2023, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vapa, si tė ruhemi prej saj

  Hapur nga joniana, 29-06-2006 07:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,042
  08-08-2023, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Dietė mesdhetare e kombinuar.

  Hapur nga Fittox, 30-01-2009 15:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,455
  08-08-2023, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 31. C'ushqime jane te vlefshme per anemine?

  Hapur nga Ksanthi, 22-03-2010 14:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 18,085
  08-08-2023, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Intoleranca ndaj laktozės tek shqiptarėt

  Hapur nga Hylltar, 31-01-2012 15:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,128
  08-08-2023, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Renie nga pesha

  Hapur nga keis, 16-09-2011 12:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 19,512
  07-08-2023, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gjendrat tiroide, mjekimi dhe simptomat

  Hapur nga Albo, 11-07-2006 10:22
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 70,134
  05-08-2023, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kujtesa?

  Hapur nga Eda H, 18-07-2002 23:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,678
  05-08-2023, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Thumbs up Bimet mjeksore qe perdoren per mjekim!

  Hapur nga ALBA, 19-01-2003 20:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 19,542
  05-08-2023, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,502
  03-08-2023, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •