Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,078
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1347 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 467
  11-01-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 497
  10-01-2023, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,006
  09-01-2023, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kafeja dhe shėndeti!

  Hapur nga shigjeta, 11-03-2004 00:40
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 20,357
  29-01-2023, 21:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rrahjet e shpeshta tė zemrės

  Hapur nga Xhuxhumaku, 22-07-2014 17:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 30,033
  29-01-2023, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kolesteroli

  Hapur nga strong_07, 08-11-2011 05:26
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,682
  29-01-2023, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Gjumi dhe shėndeti

  Hapur nga kriskulli, 20-08-2013 09:26
  gjumi dhe shėndeti, mjekėsi, rinstinkt blog, shėndeti i njeriut
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,339
  27-01-2023, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,373
  27-01-2023, 23:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 16:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,110
  27-01-2023, 22:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 300
  26-01-2023, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,751
  25-01-2023, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,454
  23-01-2023, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si detoksifikohet trupi?

  Hapur nga Albo, 26-01-2015 11:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,680
  22-01-2023, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,661
  22-01-2023, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,905
  22-01-2023, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 14,214
  22-01-2023, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 21,170
  22-01-2023, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hipertensioni, vrasės i heshtur

  Hapur nga CRI, 02-05-2013 07:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,050
  22-01-2023, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shega, Superfruta befasuese

  Hapur nga Xhuxhumaku, 24-03-2013 14:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,380
  22-01-2023, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Alzaimer

  Hapur nga Leila, 15-09-2003 00:35
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,239
  22-01-2023, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,291
  22-01-2023, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Dhimbjet e kokės

  Hapur nga huggos, 06-04-2003 09:15
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 62,394
  22-01-2023, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,013
  21-01-2023, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Paniku dhe ankthi

  Hapur nga Albo, 11-07-2006 09:45
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 25,479
  21-01-2023, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 104,071
  21-01-2023, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,662
  21-01-2023, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ja 16 ushqimet qė nuk ju shėndoshin

  Hapur nga Xhuxhumaku, 02-04-2013 20:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,228
  21-01-2023, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 84
  15-01-2023, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 175
  09-01-2023, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 296
  09-01-2023, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  05-01-2023, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 217
  31-12-2022, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •