Close
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1279 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 342
  10-03-2020, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 320
  01-03-2020, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Maska dhe koronavirusi

  Hapur nga driniluka, 27-02-2020 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 241
  27-02-2020, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Si te ruhemi nga dentistet e pa afte.

  Hapur nga Tr|BaL, 19-12-2008 05:21
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,595
  21-02-2020, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 13:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 45,688
  16-01-2020, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Hi All

  Hapur nga craghav027@gmai, 16-10-2019 09:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,253
  16-10-2019, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,476
  19-08-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 105,180
  10-08-2019, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 928
  27-06-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pershendetje

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,025
  24-05-2019, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 873
  19-04-2019, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 06:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 14,220
  14-02-2019, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 21:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 16,326
  03-12-2018, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,550
  18-10-2018, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,995
  06-07-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 10:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 16,816
  25-04-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 15:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,309
  11-03-2018, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 12:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,727
  03-03-2018, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 10:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,561
  01-03-2018, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 14:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,109
  25-02-2018, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 08:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,059
  22-02-2018, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 10:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,076
  19-02-2018, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 11-06-2006 23:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,114
  13-02-2018, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,741
  12-02-2018, 01:28 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 06:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 29,970
  25-11-2017, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Produktet e bulmetit dhe antibiotiku.

  Hapur nga Sayan2003, 07-09-2015 08:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,380
  21-11-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 21. .

  Hapur nga Filan, 15-08-2014 08:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,146
  21-11-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,815
  21-11-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,201
  21-11-2017, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,302
  21-11-2017, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,501
  21-11-2017, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si te shpetoj nga dhimbjet e barkut

  Hapur nga Asllan Daxha, 07-02-2010 04:17
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 29,392
  20-11-2017, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,049
  05-10-2017, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pyetje rreth Strabizmit te Syrit

  Hapur nga GjeNcHe.-.D, 19-09-2017 16:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,058
  19-09-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pytje rreth syve

  Hapur nga Joni1, 01-05-2017 06:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,789
  28-07-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Problem i rend me frymarjen

  Hapur nga Michaelllagami, 21-07-2017 00:03
  frymarrje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,330
  21-07-2017, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pyetje dermatologjike

  Hapur nga ervini2005, 21-05-2010 14:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 32,584
  03-06-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Problem me renien e flokeve

  Hapur nga Davius, 16-04-2007 12:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 36,266
  01-06-2017, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pėrshendetje

  Hapur nga Cuni sekret, 13-05-2017 19:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,806
  16-05-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pyetje per Veterinarin.

  Hapur nga Urimy-meraga, 21-04-2017 15:14
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,596
  30-04-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,025
  12-02-2017, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Eshte e njejta gje?

  Hapur nga er-mes, 06-01-2017 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,244
  08-01-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,827
  06-01-2017, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,295
  04-01-2017, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pytje rreth Virgjinitetit

  Hapur nga Ermir15, 10-11-2009 04:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 145,910
  06-12-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 32. HaloPeridoli

  Hapur nga Vinjol, 27-01-2009 08:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,162
  06-11-2016, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pastrim i lehte dhe i shpejte ne banje

  Hapur nga benseven11, 30-10-2016 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,262
  30-10-2016, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Morri!

  Hapur nga Ciarli, 29-10-2016 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,294
  29-10-2016, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kallo nė kėmbė

  Hapur nga dori_85, 21-02-2006 06:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 17,355
  25-10-2016, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,470
  29-09-2016, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •