Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  4,032
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1282 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  16-01-2021, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Si tė pastroj trupin tim nga helmet?

  Hapur nga Albo, 03-01-2021 17:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 519
  10-01-2021, 23:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,106
  07-11-2020, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Unhappy Infeksionet nė kanalet urinore

  Hapur nga oiseau en vol, 20-05-2006 17:36
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 15,333
  07-04-2020, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,694
  10-03-2020, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,417
  01-03-2020, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Maska dhe koronavirusi

  Hapur nga driniluka, 27-02-2020 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,311
  27-02-2020, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si te ruhemi nga dentistet e pa afte.

  Hapur nga Tr|BaL, 19-12-2008 06:21
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,506
  21-02-2020, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 14:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 48,765
  16-01-2020, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,588
  19-08-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 108,669
  10-08-2019, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,997
  27-06-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Si mund te largohet zgjebja?

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,117
  24-05-2019, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,908
  19-04-2019, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 06:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 15,589
  14-02-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 18,154
  03-12-2018, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,720
  18-10-2018, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,673
  06-07-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 19,714
  25-04-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 16:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,445
  11-03-2018, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 14. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 13:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,876
  03-03-2018, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 11:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,951
  01-03-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 15:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,102
  25-02-2018, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 09:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,127
  22-02-2018, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 11:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,020
  19-02-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 11-06-2006 23:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,507
  13-02-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,862
  12-02-2018, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 06:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 31,430
  25-11-2017, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Produktet e bulmetit dhe antibiotiku.

  Hapur nga Sayan2003, 07-09-2015 08:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,454
  21-11-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. .

  Hapur nga Filan, 15-08-2014 08:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,508
  21-11-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,754
  21-11-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,267
  21-11-2017, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,575
  21-11-2017, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,547
  21-11-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si te shpetoj nga dhimbjet e barkut

  Hapur nga Asllan Daxha, 07-02-2010 05:17
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 30,960
  20-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,166
  05-10-2017, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pyetje rreth Strabizmit te Syrit

  Hapur nga GjeNcHe.-.D, 19-09-2017 16:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,957
  19-09-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pytje rreth syve

  Hapur nga Joni1, 01-05-2017 06:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,890
  28-07-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Problem i rend me frymarjen

  Hapur nga Michaelllagami, 21-07-2017 00:03
  frymarrje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,312
  21-07-2017, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje dermatologjike

  Hapur nga ervini2005, 21-05-2010 14:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 34,919
  03-06-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Problem me renien e flokeve

  Hapur nga Davius, 16-04-2007 12:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 38,710
  01-06-2017, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pėrshendetje

  Hapur nga Cuni sekret, 13-05-2017 19:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,854
  16-05-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pyetje per Veterinarin.

  Hapur nga Urimy-meraga, 21-04-2017 15:14
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,662
  30-04-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,332
  12-02-2017, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Eshte e njejta gje?

  Hapur nga er-mes, 06-01-2017 16:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,300
  08-01-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,996
  06-01-2017, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,309
  04-01-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pytje rreth Virgjinitetit

  Hapur nga Ermir15, 10-11-2009 05:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 151,608
  06-12-2016, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 33. HaloPeridoli

  Hapur nga Vinjol, 27-01-2009 09:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 16,591
  06-11-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pastrim i lehte dhe i shpejte ne banje

  Hapur nga benseven11, 30-10-2016 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,237
  30-10-2016, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •