Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  69,470
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1288 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 98,656
  03-10-2021, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Hipertensioni, vrasės i heshtur

  Hapur nga CRI, 02-05-2013 07:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,055
  03-10-2021, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Cilat janė vlerat ushqyese tė fiqve?

  Hapur nga Albo, 29-09-2021 23:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 219
  29-09-2021, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 376
  08-09-2021, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,663
  01-05-2021, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si tė pastroj trupin tim nga helmet?

  Hapur nga Albo, 03-01-2021 17:09
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,333
  27-04-2021, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 910
  27-03-2021, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shkenca se si trupi i njeriut shėron vetveten

  Hapur nga Albo, 14-02-2021 01:48
  shendeti, shkenca
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,331
  14-02-2021, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  10-02-2021, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,242
  16-01-2021, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,559
  07-11-2020, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Unhappy Infeksionet nė kanalet urinore

  Hapur nga oiseau en vol, 20-05-2006 17:36
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 16,846
  07-04-2020, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,722
  10-03-2020, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,494
  01-03-2020, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Maska dhe koronavirusi

  Hapur nga driniluka, 27-02-2020 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,316
  27-02-2020, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si te ruhemi nga dentistet e pa afte.

  Hapur nga Tr|BaL, 19-12-2008 06:21
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,855
  21-02-2020, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 14:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 51,192
  16-01-2020, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,784
  19-08-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 111,206
  10-08-2019, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,111
  27-06-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Si mund te largohet zgjebja?

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,216
  24-05-2019, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,016
  19-04-2019, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 06:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,874
  14-02-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 19,630
  03-12-2018, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,811
  18-10-2018, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 21,575
  25-04-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 16:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,549
  11-03-2018, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 13:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,052
  03-03-2018, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 11:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,159
  01-03-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 15:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,208
  25-02-2018, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 09:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,208
  22-02-2018, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 11:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,054
  19-02-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 11-06-2006 23:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,752
  13-02-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,980
  12-02-2018, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 06:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 32,746
  25-11-2017, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Produktet e bulmetit dhe antibiotiku.

  Hapur nga Sayan2003, 07-09-2015 08:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,564
  21-11-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. .

  Hapur nga Filan, 15-08-2014 08:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,961
  21-11-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,101
  21-11-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,321
  21-11-2017, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,771
  21-11-2017, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,644
  21-11-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si te shpetoj nga dhimbjet e barkut

  Hapur nga Asllan Daxha, 07-02-2010 05:17
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 32,381
  20-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,274
  05-10-2017, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pyetje rreth Strabizmit te Syrit

  Hapur nga argjenddre, 19-09-2017 16:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,992
  19-09-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pytje rreth syve

  Hapur nga Joni1, 01-05-2017 06:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,027
  28-07-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Problem i rend me frymarjen

  Hapur nga Michaelllagami, 21-07-2017 00:03
  frymarrje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,423
  21-07-2017, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pyetje dermatologjike

  Hapur nga ervini2005, 21-05-2010 14:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 36,782
  03-06-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •