Close
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1276 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Informacione te nevojshme rreth shendetit

  Hapur nga RaPSouL, 06-09-2008 22:19
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 411
  • Lexime: 47,310
  16-04-2009, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Si mund tė humbasim peshė pa dėmtuar veten

  Hapur nga ChuChu, 26-08-2002 21:39
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 146,056
  04-05-2012, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sa peshoni? Tabela e peshes ideale!

  Hapur nga Colomba, 25-09-2009 09:42
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 58,920
  03-08-2012, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ēfarė ėshtė orgazma?

  Hapur nga Mina, 27-10-2004 13:22
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 86,353
  01-02-2010, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. HIV/SIDA: 1 dhjetori, dita ndėrkombėtare kundėr SIDA (AIDS)

  Hapur nga Dj-GabrieL, 26-11-2003 18:00
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 70,687
  30-11-2011, 22:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Thumbs down Problematika ne spitalet e Shqiperise

  Hapur nga EuroStar1, 16-10-2011 12:07
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 16,066
  24-01-2013, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. C'fare grupi gjaku keni?

  Hapur nga Colomba, 26-09-2009 07:27
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 70,099
  05-04-2012, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. SIDA nė Shqipėri: Numri i tė infektuarve nė rritje

  Hapur nga Shijaksi-London, 30-01-2003 09:33
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 40,087
  06-01-2012, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Duhani dhe demet e tij per shendetin

  Hapur nga Redi, 28-04-2002 13:22
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 53,491
  05-01-2010, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Informacione dhe kuriozitete rreth shendetit

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 08:13
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 13,915
  21-03-2013, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Unhappy Lenja e duhanit, po me acaron cdo dite e me shume

  Hapur nga EuroStar1, 17-03-2011 13:43
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 17,081
  25-10-2011, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 12. Lėvizur: Pse dyshohet ende nė mjekėsin tradicionale?

  Hapur nga DI_ANA, 23-01-2008 19:30
  •  
  •  
 13. Si mund tė shtoj peshėn?

  Hapur nga BarBie_GirL, 30-01-2004 14:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 99,673
  24-07-2012, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kuriozitete dhe te reja nga mjekesia

  Hapur nga King_Arthur, 22-04-2007 09:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 51,413
  21-02-2011, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lajme nga mjekesia

  Hapur nga Asteroid, 31-08-2002 18:55
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 22,813
  11-05-2007, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė bėrit synet tek bebet

  Hapur nga PINK, 13-12-2005 12:22
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 12,412
  06-02-2006, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Exclamation Cilat janė mėnyrat mė tė mira pėr tė ngelur shtatzėnė?

  Hapur nga Benson&Hedges, 24-08-2006 13:42
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 170,310
  29-09-2011, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pytje rreth Virgjinitetit

  Hapur nga Ermir15, 10-11-2009 05:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 144,282
  06-12-2016, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Diagnoze

  Hapur nga A.I, 02-02-2013 09:36
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 12,053
  20-08-2013, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Stomatologji

  Hapur nga Shpirta, 19-05-2003 08:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 27,255
  20-01-2009, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ēfarė ėshtė leuēemia?

  Hapur nga DI_ANA, 19-01-2007 23:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 29,865
  11-01-2008, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Seksi dhe shėndeti

  Hapur nga Estella, 02-11-2002 20:39
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 78,728
  01-04-2013, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Unhappy Sėmundja e kancerit

  Hapur nga White_Angel, 14-11-2004 19:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 32,071
  05-01-2010, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. HUNDA-funkcioni i saj; Devijimiet e septimit dhe pasojat

  Hapur nga teta, 05-09-2011 08:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 23,857
  15-09-2011, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dhimbjet e kokės

  Hapur nga huggos, 06-04-2003 10:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 50,510
  13-08-2011, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Question Si sherohet anemia tek femijet ?

  Hapur nga EuroStar1, 09-09-2011 10:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 48,709
  03-12-2013, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Gripi i derrit A/H1N1 (Swine Flu)

  Hapur nga shigjeta, 29-04-2009 23:20
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 13,667
  23-12-2009, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 29,211
  10-04-2012, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kanceri i gjirit, pse shkaktohet

  Hapur nga s0ni, 18-06-2002 20:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 56,001
  20-03-2010, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Epilepsia

  Hapur nga "Ambrida", 13-01-2004 06:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 41,190
  27-09-2015, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A ėshtė hashashi i dėmshėm pėr shėndetin?

  Hapur nga Pyes_Lotin, 24-06-2004 20:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 35,073
  20-12-2013, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Unhappy Jam e shkurter e dua te zgjatem

  Hapur nga Bina55, 01-08-2009 17:47
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 29,368
  03-08-2009, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Exclamation Hepatiti B.Rreziqet,perhapja, kurimi.

  Hapur nga Mina, 24-05-2003 07:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 89,668
  12-08-2016, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lėvizur: AIDS dhe pasojat e saj!

  Hapur nga PLaku-i-Detit, 30-11-2011 22:01
  •  
  •  
 34. Mendimi juaj pėr dhurimin e organeve?

  Hapur nga DI_ANA, 20-03-2007 18:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 4,986
  11-03-2008, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Raste interesante

  Hapur nga Marya, 21-03-2014 07:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 9,933
  18-11-2014, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Agjerimi ne shtatzani

  Hapur nga rabija, 21-07-2011 16:47
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 18,846
  04-08-2011, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Angry Djegja e urines

  Hapur nga EuroStar1, 27-04-2011 18:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 25,275
  07-07-2011, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Stomaku tepėr i ndjeshėm

  Hapur nga blertan, 07-03-2006 11:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 15,367
  24-03-2006, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 9,124
  18-09-2012, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 19:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 104,149
  10-08-2019, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Sondazh Sondazh: Psikiatria dhe psikoterapia sistemike

  Hapur nga Psikiatria, 25-09-2005 17:12
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 29,394
  27-07-2007, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Thumbs up Gjendet sherimi i Kancerit

  Hapur nga EuroStar1, 18-02-2012 16:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 25,986
  13-12-2012, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Kafeja dhe shėndeti!

  Hapur nga shigjeta, 11-03-2004 00:40
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 17,649
  02-07-2008, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Rėnia e flokėve tek meshkujt

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 15-06-2003 08:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 26,114
  18-07-2009, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Kloridektomi per femrat

  Hapur nga Kryeplaku, 19-12-2004 08:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 14,190
  05-01-2005, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Tė folurit, pengesat - shėrimi

  Hapur nga irfan_b, 07-06-2012 07:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 21,314
  02-03-2013, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Lėvizur: Llojet e hepatiteve dhe masat parandaluese

  Hapur nga Mina, 18-11-2008 00:49
  •  
  •  
 47. Pagjumėsia

  Hapur nga DI_ANA, 07-02-2007 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 9,373
  19-06-2008, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •