Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  94,624
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1294 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Ecja

  Hapur nga sirena_adria, 23-01-2022 09:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,438
  16-06-2022, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dhimbjet e kokės

  Hapur nga huggos, 06-04-2003 09:15
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 56,732
  07-06-2022, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Truri

  Hapur nga SeliBaruti, 27-01-2014 10:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,516
  06-06-2022, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Zemra

  Hapur nga Dr. Klaus, 20-02-2014 06:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,933
  04-06-2022, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 22:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,670
  03-06-2022, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Menuja ideale per te parandaluar tumoret

  Hapur nga lellalola, 16-09-2015 16:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,765
  26-04-2022, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Diabeti, sėmundja e sheqerit

  Hapur nga Mimi_1, 06-05-2003 17:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 102,055
  21-04-2022, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 369
  21-04-2022, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,702
  02-02-2022, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Paniku dhe ankthi

  Hapur nga Albo, 11-07-2006 09:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,081
  19-01-2022, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  29-12-2021, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 666
  19-12-2021, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hipertensioni, vrasės i heshtur

  Hapur nga CRI, 02-05-2013 07:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,384
  04-11-2021, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cilat janė vlerat ushqyese tė fiqve?

  Hapur nga Albo, 29-09-2021 23:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 544
  29-09-2021, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  08-09-2021, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,002
  01-05-2021, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Si tė pastroj trupin tim nga helmet?

  Hapur nga Albo, 03-01-2021 17:09
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,762
  27-04-2021, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,182
  27-03-2021, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shkenca se si trupi i njeriut shėron vetveten

  Hapur nga Albo, 14-02-2021 01:48
  shendeti, shkenca
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,666
  14-02-2021, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,204
  10-02-2021, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,551
  16-01-2021, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,092
  07-11-2020, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Unhappy Infeksionet nė kanalet urinore

  Hapur nga oiseau en vol, 20-05-2006 17:36
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 17,631
  07-04-2020, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,022
  10-03-2020, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,792
  01-03-2020, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Maska dhe koronavirusi

  Hapur nga driniluka, 27-02-2020 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,599
  27-02-2020, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Si te ruhemi nga dentistet e pa afte.

  Hapur nga Tr|BaL, 19-12-2008 06:21
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,429
  21-02-2020, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 14:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 52,398
  16-01-2020, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,136
  19-08-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 112,860
  10-08-2019, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,462
  27-06-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si mund te largohet zgjebja?

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,688
  24-05-2019, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,357
  19-04-2019, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 06:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 17,381
  14-02-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,183
  18-10-2018, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 22,455
  25-04-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 16:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,890
  11-03-2018, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 24. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 13:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,466
  03-03-2018, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 11:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,571
  01-03-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 15:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,540
  25-02-2018, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 27. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 09:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,515
  22-02-2018, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 11:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,358
  19-02-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 11-06-2006 23:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,175
  13-02-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,302
  12-02-2018, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 06:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 34,830
  25-11-2017, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •