Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,075
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 335 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 87,205
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 78,781
  09-02-2013, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 41,851
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,799
  23-02-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  31-01-2023, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,771
  22-01-2023, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 112
  10-01-2023, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Artikuj tė pėrzgjedhur psikologjik

  Hapur nga Dar_di, 04-10-2010 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 33,513
  13-11-2022, 00:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mirėqenia Psikologjike

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2022 11:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,198
  08-10-2022, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A eshte vone te fillohetn studimet ne moshen 27 vjecare?

  Hapur nga citrusse, 16-05-2011 10:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 15,586
  14-04-2022, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Atak (Krizė) Paniku

  Hapur nga StormAngel, 23-03-2006 18:47
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 24,135
  13-04-2022, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. A shėrohet depresioni dhe ankthi?

  Hapur nga flaibi, 06-01-2009 14:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 118,825
  18-03-2022, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Stresi... si ta kurojmė

  Hapur nga FLOWER, 21-11-2004 18:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 18,850
  16-02-2022, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mungesa e vetėbesimit

  Hapur nga Ermelita, 06-03-2007 12:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,800
  05-02-2022, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Presioni familjar pėr tu fejuar e martuar

  Hapur nga babyboo, 16-12-2021 16:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,281
  16-12-2021, 23:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Cfarė ėshtė kokaina dhe si prodhohet?

  Hapur nga Neteorm, 19-09-2021 06:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,178
  19-09-2021, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,308
  19-06-2020, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ēfarė ėshtė Mutizmi Selektiv

  Hapur nga J@mes, 18-06-2020 18:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,089
  18-06-2020, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Cool Dallimi Psikiatėr – Psikolog

  Hapur nga Eda H, 30-06-2002 11:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 23,616
  18-06-2020, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Exclamation Po kaloj ne depresion...

  Hapur nga Rossella, 23-01-2017 17:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,935
  23-01-2017, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Mė zė gjumi duke ngarė makinėn

  Hapur nga muhammedi, 02-01-2017 18:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,530
  02-01-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Unhappy Kush me jep ndonje mendim plsss

  Hapur nga anaaaaaa, 09-10-2016 19:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,118
  09-10-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. cfare te bej?

  Hapur nga eni1212, 05-08-2016 21:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,473
  26-08-2016, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kompleksi i Adamit dhe Sindromi i Eves

  Hapur nga teta, 06-08-2011 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,662
  31-03-2016, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 17. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 18-09-2011 23:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 18,386
  31-03-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Unhappy Kerkoj psikolog/e

  Hapur nga zan, 29-03-2012 16:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 42,648
  23-02-2016, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ju lutem me ndihmoni!

  Hapur nga Don1988, 09-11-2015 05:27
  martesa, ndarja, virgjeria e femres
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 9,065
  24-12-2015, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,310
  21-09-2015, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post Qka te bej ?

  Hapur nga -Invictus-, 26-07-2015 16:48
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,419
  27-07-2015, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,654
  26-07-2015, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Depresioni,me ndihmoni...

  Hapur nga atsok, 19-03-2015 15:20
  depresion
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,796
  21-03-2015, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Semundja Borderline - Syndrom?

  Hapur nga aska_peja, 07-03-2014 06:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,458
  22-09-2014, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 23. A kanė nevojė psikologėt pėr psikolog ?

  Hapur nga Wordless, 12-09-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,482
  13-09-2014, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,034
  19-08-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Angry Probleme me veten!

  Hapur nga Andro_era, 17-12-2008 10:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,769
  21-07-2014, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Hapur nga Arviola, 05-03-2014 17:02
  2 Faqe
  1 2
  i want to be beauty
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,828
  16-07-2014, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Pytje per vlerat morale

  Hapur nga Kanki, 31-01-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,973
  27-02-2014, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Adoleshenca dhe stresi psikologjik

  Hapur nga SeliBaruti, 14-01-2014 17:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,461
  14-01-2014, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Dhimbje koke pas studimit

  Hapur nga tinushe, 31-12-2013 04:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,620
  12-01-2014, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Smile Turpi !

  Hapur nga chess_master, 15-12-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 10,315
  25-12-2013, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Hijet, xhindet dhe njerezit

  Hapur nga ABIGAIL, 11-04-2003 17:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 33,764
  05-11-2013, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 08:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 340
  • Lexime: 58,882
  21-10-2013, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arrow Endrrat...

  Hapur nga Robbery, 27-03-2011 09:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 40,260
  22-07-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 33. endrrat e quditshme

  Hapur nga ledana-clever, 17-05-2013 16:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,622
  18-05-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Unhappy Psikiatria: Industria e Vdekjes

  Hapur nga brooklyn2007, 29-01-2012 09:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,831
  09-05-2013, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,777
  24-04-2013, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Me mungon vetja qe kam qene dikur?

  Hapur nga citrusse, 04-07-2011 15:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,916
  24-04-2013, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
 36. A po behem armik i vetvetes?

  Hapur nga Glorious10, 27-02-2013 00:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 10,767
  03-03-2013, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Arrow Njė ndihmė nga psikologu ose neurologu

  Hapur nga flaibi, 26-07-2008 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 30,507
  31-10-2012, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 38. C'do te thote Sensibėl?

  Hapur nga La_Lune, 11-12-2009 04:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 26,507
  12-10-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Social Anxiety Disorder

  Hapur nga gals, 18-09-2012 16:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,633
  20-09-2012, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Pėrse nuk dhurojmė?!!!

  Hapur nga Anesti_55, 06-06-2011 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,583
  14-09-2012, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •