Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 329 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 76,582
  25-06-2015, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 15:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 68,804
  09-02-2013, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 35,379
  14-03-2012, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,574
  23-02-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,097
  19-06-2020, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ēfarė ėshtė Mutizmi Selektiv

  Hapur nga J@mes, 18-06-2020 19:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,211
  18-06-2020, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cool Dallimi Psikiatėr – Psikolog

  Hapur nga Eda H, 30-06-2002 12:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 20,359
  18-06-2020, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A shėrohet depresioni dhe ankthi?

  Hapur nga flaibi, 06-01-2009 14:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 109,328
  06-09-2017, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,305
  03-06-2017, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Po kaloj ne depresion...

  Hapur nga Rossella, 23-01-2017 17:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,974
  23-01-2017, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mė zė gjumi duke ngarė makinėn

  Hapur nga muhammedi, 02-01-2017 18:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,712
  02-01-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Unhappy Kush me jep ndonje mendim plsss

  Hapur nga anaaaaaa, 09-10-2016 20:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,360
  09-10-2016, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. cfare te bej?

  Hapur nga eni1212, 05-08-2016 22:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,150
  26-08-2016, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kompleksi i Adamit dhe Sindromi i Eves

  Hapur nga teta, 06-08-2011 08:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,424
  31-03-2016, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 9. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 19-09-2011 00:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 15,298
  31-03-2016, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Unhappy Kerkoj psikolog/e

  Hapur nga zan, 29-03-2012 17:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 35,057
  23-02-2016, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ju lutem me ndihmoni!

  Hapur nga Don1988, 09-11-2015 05:27
  martesa, ndarja, virgjeria e femres
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 6,552
  24-12-2015, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,143
  21-09-2015, 21:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Qka te bej ?

  Hapur nga -Invictus-, 26-07-2015 17:48
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,212
  27-07-2015, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,727
  26-07-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Depresioni,me ndihmoni...

  Hapur nga atsok, 19-03-2015 16:20
  depresion
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,783
  21-03-2015, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Semundja Borderline - Syndrom?

  Hapur nga aska_peja, 07-03-2014 06:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,174
  22-09-2014, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. A kanė nevojė psikologėt pėr psikolog ?

  Hapur nga Wordless, 12-09-2014 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,539
  13-09-2014, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,928
  19-08-2014, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Angry Probleme me veten!

  Hapur nga Andro_era, 17-12-2008 10:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 10,235
  21-07-2014, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Hapur nga Arviola, 05-03-2014 17:02
  2 Faqe
  1 2
  i want to be beauty
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,654
  16-07-2014, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Pytje per vlerat morale

  Hapur nga Kanki, 31-01-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,126
  27-02-2014, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Adoleshenca dhe stresi psikologjik

  Hapur nga SeliBaruti, 14-01-2014 17:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,710
  14-01-2014, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dhimbje koke pas studimit

  Hapur nga tinushe, 31-12-2013 04:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 9,711
  12-01-2014, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Smile Turpi !

  Hapur nga chess_master, 15-12-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 6,119
  25-12-2013, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Hijet, xhindet dhe njerezit

  Hapur nga ABIGAIL, 11-04-2003 18:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 28,954
  05-11-2013, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 09:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 340
  • Lexime: 50,986
  21-10-2013, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Arrow Endrrat...

  Hapur nga Robbery, 27-03-2011 10:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 16,211
  22-07-2013, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Artikuj tė pėrzgjedhur psikologjik

  Hapur nga Dar_di, 04-10-2010 12:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 29,069
  09-06-2013, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 26. endrrat e quditshme

  Hapur nga ledana-clever, 17-05-2013 17:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,632
  18-05-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Unhappy Psikiatria: Industria e Vdekjes

  Hapur nga brooklyn2007, 29-01-2012 09:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,864
  09-05-2013, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,564
  24-04-2013, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Me mungon vetja qe kam qene dikur?

  Hapur nga citrusse, 04-07-2011 16:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 10,001
  24-04-2013, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 29. A po behem armik i vetvetes?

  Hapur nga Glorious10, 27-02-2013 00:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 7,752
  03-03-2013, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Arrow Njė ndihmė nga psikologu ose neurologu

  Hapur nga flaibi, 26-07-2008 06:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 27,494
  31-10-2012, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. C'do te thote Sensibėl?

  Hapur nga La_Lune, 11-12-2009 04:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 20,492
  12-10-2012, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Social Anxiety Disorder

  Hapur nga gals, 18-09-2012 17:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,785
  20-09-2012, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pėrse nuk dhurojmė?!!!

  Hapur nga Anesti_55, 06-06-2011 11:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,318
  14-09-2012, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kerkoj nje psikolog......

  Hapur nga Komunikuesi, 30-05-2012 14:23
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,872
  23-06-2012, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,854
  22-05-2012, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kerkoj Nihme per disa teori...

  Hapur nga tetovarja87, 18-05-2012 15:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,104
  18-05-2012, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Depresioni

  Hapur nga Leila, 07-08-2003 01:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 50,375
  17-05-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 18,470
  14-01-2012, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Teoria e Carl Roger

  Hapur nga Glamorous, 13-01-2012 20:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,917
  14-01-2012, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Atak (Krizė) Paniku

  Hapur nga StormAngel, 23-03-2006 18:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 21,530
  08-01-2012, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Question C'mendim keni mbi depresionin???

  Hapur nga Ada, 13-10-2002 15:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,996
  15-12-2011, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 40. A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeriut?

  Hapur nga shitesi, 14-07-2006 10:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 22,074
  15-12-2011, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Tradhtia e ka emrin burrė apo grua?!

  Hapur nga YlliRiaN, 01-05-2009 12:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 16,367
  25-11-2011, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Semundje apo cfare?

  Hapur nga Sea Melody, 15-08-2011 20:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 10,441
  18-11-2011, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •