Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,928
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 332 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 85,544
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 77,741
  09-02-2013, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 41,241
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,682
  23-02-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Mirėqenia Psikologjike

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2022 11:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 749
  27-09-2022, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A eshte vone te fillohetn studimet ne moshen 27 vjecare?

  Hapur nga citrusse, 16-05-2011 10:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 15,099
  14-04-2022, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Atak (Krizė) Paniku

  Hapur nga StormAngel, 23-03-2006 18:47
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 23,933
  13-04-2022, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A shėrohet depresioni dhe ankthi?

  Hapur nga flaibi, 06-01-2009 14:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 118,023
  18-03-2022, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Stresi... si ta kurojmė

  Hapur nga FLOWER, 21-11-2004 18:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 18,555
  16-02-2022, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Mungesa e vetėbesimit

  Hapur nga Ermelita, 06-03-2007 12:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,592
  05-02-2022, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Presioni familjar pėr tu fejuar e martuar

  Hapur nga babyboo, 16-12-2021 16:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,171
  16-12-2021, 23:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cfarė ėshtė kokaina dhe si prodhohet?

  Hapur nga Neteorm, 19-09-2021 06:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 995
  19-09-2021, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,103
  19-06-2020, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfarė ėshtė Mutizmi Selektiv

  Hapur nga J@mes, 18-06-2020 18:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,981
  18-06-2020, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cool Dallimi Psikiatėr – Psikolog

  Hapur nga Eda H, 30-06-2002 11:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 23,361
  18-06-2020, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Po kaloj ne depresion...

  Hapur nga Rossella, 23-01-2017 17:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,815
  23-01-2017, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Mė zė gjumi duke ngarė makinėn

  Hapur nga muhammedi, 02-01-2017 18:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,447
  02-01-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Unhappy Kush me jep ndonje mendim plsss

  Hapur nga anaaaaaa, 09-10-2016 19:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,047
  09-10-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 14. cfare te bej?

  Hapur nga eni1212, 05-08-2016 21:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,339
  26-08-2016, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kompleksi i Adamit dhe Sindromi i Eves

  Hapur nga teta, 06-08-2011 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,556
  31-03-2016, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 16. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 18-09-2011 23:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 18,184
  31-03-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Unhappy Kerkoj psikolog/e

  Hapur nga zan, 29-03-2012 16:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 42,116
  23-02-2016, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ju lutem me ndihmoni!

  Hapur nga Don1988, 09-11-2015 05:27
  martesa, ndarja, virgjeria e femres
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,892
  24-12-2015, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,193
  21-09-2015, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Qka te bej ?

  Hapur nga -Invictus-, 26-07-2015 16:48
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,314
  27-07-2015, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,561
  26-07-2015, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Depresioni,me ndihmoni...

  Hapur nga atsok, 19-03-2015 15:20
  depresion
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,693
  21-03-2015, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Semundja Borderline - Syndrom?

  Hapur nga aska_peja, 07-03-2014 06:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,307
  22-09-2014, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A kanė nevojė psikologėt pėr psikolog ?

  Hapur nga Wordless, 12-09-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,286
  13-09-2014, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,922
  19-08-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Angry Probleme me veten!

  Hapur nga Andro_era, 17-12-2008 10:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,597
  21-07-2014, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Hapur nga Arviola, 05-03-2014 17:02
  2 Faqe
  1 2
  i want to be beauty
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,594
  16-07-2014, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lightbulb Pytje per vlerat morale

  Hapur nga Kanki, 31-01-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,893
  27-02-2014, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Adoleshenca dhe stresi psikologjik

  Hapur nga SeliBaruti, 14-01-2014 17:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,385
  14-01-2014, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dhimbje koke pas studimit

  Hapur nga tinushe, 31-12-2013 04:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,400
  12-01-2014, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Smile Turpi !

  Hapur nga chess_master, 15-12-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 10,161
  25-12-2013, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Hijet, xhindet dhe njerezit

  Hapur nga ABIGAIL, 11-04-2003 17:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 33,217
  05-11-2013, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 08:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 340
  • Lexime: 57,816
  21-10-2013, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Arrow Endrrat...

  Hapur nga Robbery, 27-03-2011 09:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 39,609
  22-07-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Artikuj tė pėrzgjedhur psikologjik

  Hapur nga Dar_di, 04-10-2010 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 32,802
  09-06-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 33. endrrat e quditshme

  Hapur nga ledana-clever, 17-05-2013 16:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,543
  18-05-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Unhappy Psikiatria: Industria e Vdekjes

  Hapur nga brooklyn2007, 29-01-2012 09:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,713
  09-05-2013, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,658
  24-04-2013, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Me mungon vetja qe kam qene dikur?

  Hapur nga citrusse, 04-07-2011 15:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,723
  24-04-2013, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
 36. A po behem armik i vetvetes?

  Hapur nga Glorious10, 27-02-2013 00:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 10,580
  03-03-2013, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Arrow Njė ndihmė nga psikologu ose neurologu

  Hapur nga flaibi, 26-07-2008 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 30,278
  31-10-2012, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 38. C'do te thote Sensibėl?

  Hapur nga La_Lune, 11-12-2009 04:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 25,915
  12-10-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Social Anxiety Disorder

  Hapur nga gals, 18-09-2012 16:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,537
  20-09-2012, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Pėrse nuk dhurojmė?!!!

  Hapur nga Anesti_55, 06-06-2011 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,304
  14-09-2012, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kerkoj nje psikolog......

  Hapur nga Komunikuesi, 30-05-2012 13:23
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 13,098
  23-06-2012, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,609
  22-05-2012, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Kerkoj Nihme per disa teori...

  Hapur nga tetovarja87, 18-05-2012 14:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,804
  18-05-2012, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Depresioni

  Hapur nga Leila, 07-08-2003 00:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 83,884
  17-05-2012, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •