Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 329 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 65,383
  09-02-2013, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 17:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 33,278
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 16:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 73,879
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,533
  23-02-2006, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pse nuk tė zė gjumi...

  Hapur nga *~Rexhina~*, 04-04-2004 18:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,613
  20-06-2009, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Personin qe dashuron i ngjason babait/mamas.

  Hapur nga *~Rexhina~*, 06-11-2004 04:59
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 7,946
  24-08-2010, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Qka te bej ?

  Hapur nga -Invictus-, 26-07-2015 16:48
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,643
  27-07-2015, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Hijet, xhindet dhe njerezit

  Hapur nga ABIGAIL, 11-04-2003 17:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 27,518
  05-11-2013, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Question C'mendim keni mbi depresionin???

  Hapur nga Ada, 13-10-2002 14:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,255
  15-12-2011, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Si ta harroj dhe tė hakmerrem?

  Hapur nga adela 16, 20-03-2008 09:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 23,262
  13-04-2008, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Question Histori personale

  Hapur nga adela 16, 30-03-2008 08:43
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,205
  01-04-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kur shpirti vuan!

  Hapur nga ALBA, 19-01-2003 19:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,286
  22-01-2003, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,614
  18-06-2004, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 9. As tė dashur e as shokė

  Hapur nga Alisha, 12-03-2004 06:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,937
  19-12-2004, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "don Zhuanismi"

  Hapur nga Alize, 10-05-2002 00:58
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,277
  30-09-2002, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gjendja shpirterore mbas vdekjes se dikujt!

  Hapur nga Alize, 16-10-2002 10:53
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,196
  03-09-2004, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Seksi dhe ana pozitive e tij ne psikologji

  Hapur nga Alket123, 24-09-2006 10:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,192
  24-09-2006, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Koncepti i Rrezikut

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 15:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,938
  14-08-2002, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 18-09-2011 23:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 14,505
  31-03-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Unhappy Kush me jep ndonje mendim plsss

  Hapur nga anaaaaaa, 09-10-2016 19:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,903
  09-10-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,239
  20-11-2006, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nje test

  Hapur nga Andro_era, 02-02-2007 09:03
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,336
  30-03-2007, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Angry Probleme me veten!

  Hapur nga Andro_era, 17-12-2008 09:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,428
  21-07-2014, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Mungesa e vullnetit

  Hapur nga Andro_era, 27-12-2008 16:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,095
  31-12-2008, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,376
  22-05-2012, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pėrse nuk dhurojmė?!!!

  Hapur nga Anesti_55, 06-06-2011 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,249
  14-09-2012, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Psikologjija ne Shqiperi

  Hapur nga Anton, 06-06-2002 04:44
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,535
  15-06-2004, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Endrrat

  Hapur nga Arbushi, 25-09-2002 15:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 41,212
  04-12-2009, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Red face A mund ta evitoj kete gje?

  Hapur nga arianit_real, 12-07-2007 17:52
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,042
  09-08-2007, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Red face Si bėhet meditimi?

  Hapur nga arianit_real, 15-10-2007 11:57
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 21,555
  31-10-2009, 23:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Arrow Kam emocione te forta ne publik

  Hapur nga arius, 02-12-2002 07:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 13,455
  31-10-2010, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ditar enderrash

  Hapur nga armandovranari, 11-08-2003 02:34
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,870
  08-12-2003, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,921
  22-06-2010, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Hapur nga Arviola, 05-03-2014 16:02
  2 Faqe
  1 2
  i want to be beauty
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,687
  16-07-2014, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Semundja Borderline - Syndrom?

  Hapur nga aska_peja, 07-03-2014 05:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,548
  22-09-2014, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kėrkoj ndihmė!

  Hapur nga aspira, 29-06-2009 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 9,931
  10-07-2009, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,840
  30-05-2004, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 9,183
  12-10-2010, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Depresioni,me ndihmoni...

  Hapur nga atsok, 19-03-2015 15:20
  depresion
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,254
  21-03-2015, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Arrow Psikoterapia

  Hapur nga AuGuSt_, 11-08-2004 15:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 9,791
  29-09-2008, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Arrow Ndjenja e inferioritetit

  Hapur nga AuGuSt_, 11-08-2004 15:06
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,407
  27-12-2005, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arrow A e njohim vetveten

  Hapur nga AuGuSt_, 11-08-2004 15:14
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,157
  20-12-2004, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Nuk shkeputem dot nga kompjuteri...

  Hapur nga AuGuSt_, 15-09-2004 23:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 6,446
  17-01-2008, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Si ta kuptosh se i pėlqen?

  Hapur nga AuGuSt_, 21-03-2006 11:47
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,831
  11-05-2006, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 08:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 340
  • Lexime: 48,894
  21-10-2013, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Trauma e nje jete ne mergim

  Hapur nga bani, 24-08-2003 13:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,169
  15-05-2006, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ēfarė ėshtė psikologjia?

  Hapur nga baobabi, 02-07-2002 19:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 14,573
  30-06-2010, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Paniku, ankthi dhe emocionet, si dallohen

  Hapur nga bebushja, 13-05-2007 05:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 22,486
  16-11-2007, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ndjenjat pas pėrfundimit tė lidhjes!

  Hapur nga behar07, 27-11-2008 22:32
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,206
  30-04-2010, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,410
  21-09-2015, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Si ndihet nje mashkull kur ...?

  Hapur nga biloba, 20-09-2006 11:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 20,391
  01-12-2008, 17:20 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Internet-Mania

  Hapur nga biloba, 22-12-2006 15:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 879
  22-12-2006, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Stresi

  Hapur nga bimba_tenera, 26-01-2004 16:01
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,103
  07-02-2004, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Frika

  Hapur nga Bledari, 02-09-2004 14:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 16,304
  15-07-2006, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •