Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 329 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,533
  23-02-2006, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 17:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 33,278
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 65,383
  09-02-2013, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 16:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 73,879
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Question Ne lidhje me paranojen

  Hapur nga iliria e para, 29-04-2002 02:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,490
  12-07-2002, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Depresioni dhe femijeria

  Hapur nga monika, 30-05-2002 17:00
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,412
  07-08-2002, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Koncepti i Rrezikut

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 15:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,938
  14-08-2002, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,870
  26-08-2002, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "don Zhuanismi"

  Hapur nga Alize, 10-05-2002 00:58
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,277
  30-09-2002, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Deklarate e cuditshme.

  Hapur nga Mina, 19-08-2002 07:17
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,123
  01-11-2002, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,198
  07-11-2002, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Mendoj shume gjera qe me lodhin.

  Hapur nga xhilda, 17-12-2002 10:14
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,410
  18-12-2002, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ndjehem Shume E Merzitur!

  Hapur nga elonaJ10, 25-11-2002 21:13
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 12,200
  22-12-2002, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kur shpirti vuan!

  Hapur nga ALBA, 19-01-2003 19:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,286
  22-01-2003, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kompleksi i Elektres!

  Hapur nga Mina, 24-12-2002 10:05
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,709
  23-01-2003, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Te duash e te urresh

  Hapur nga Mona, 21-10-2002 01:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,811
  02-02-2003, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. FOTOKSINA, ky emer i tmerrshem.

  Hapur nga Brari, 24-08-2002 03:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,709
  10-02-2003, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Exclamation Ndihma ndaj njerezve te serte

  Hapur nga DJ.RILI, 29-01-2003 06:03
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,534
  18-02-2003, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 13. S'dua ta humbas...

  Hapur nga the_unbelievabl, 17-12-2002 16:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,732
  21-02-2003, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Opinioni i njerezeve ne shqiperi

  Hapur nga Vinjol, 06-03-2003 19:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,130
  07-03-2003, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nuk e harroj dot kete vajze

  Hapur nga Vinjol, 07-09-2002 09:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 7,127
  17-03-2003, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A ka psikologe profesioniste ne forum?

  Hapur nga ROMANTIK, 16-02-2003 11:59
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,045
  22-03-2003, 20:36 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nje propozim joshes

  Hapur nga Pogradecari, 28-12-2002 21:06
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 5,944
  22-04-2003, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Do ta le edhe kete pune.

  Hapur nga Jeans-boy, 14-02-2003 17:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,113
  22-04-2003, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Talking Pres dicka serioze nga kjo marredhenie.

  Hapur nga _ShPiRtI_3, 11-04-2003 15:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,842
  28-04-2003, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Prindi posesiv.

  Hapur nga Mina, 22-03-2003 15:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,203
  30-04-2003, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tradheti bashkeshortore ne shoqeri

  Hapur nga Dajaku, 30-04-2003 17:58
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,816
  04-05-2003, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A kemi psikologe?

  Hapur nga Brari, 19-05-2002 12:14
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,205
  05-05-2003, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,930
  05-06-2003, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Psikologjia Sot.

  Hapur nga ChuChu, 17-06-2003 14:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,553
  18-06-2003, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ndjenja konfuze per te dashurin

  Hapur nga Mona, 29-04-2003 16:19
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,769
  27-06-2003, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Te poseduar nga djalli...

  Hapur nga Mina, 20-04-2003 13:57
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,511
  29-06-2003, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ndihem tepėr i dėshpėruar

  Hapur nga rolua, 15-07-2003 04:02
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,873
  15-08-2003, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Me ka humbur motivimi dhe energjia.

  Hapur nga Pogradecari, 24-06-2003 04:24
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,636
  03-09-2003, 00:26 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pyesni psikologun per problemet tuaja

  Hapur nga KOMFORT LUX, 22-09-2003 06:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,597
  22-09-2003, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,333
  25-09-2003, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vuaj nga pagjumėsia!

  Hapur nga INDRITI, 01-06-2003 15:03
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,065
  16-10-2003, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,840
  02-11-2003, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,463
  03-11-2003, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ribashkim pas 3 vjetesh

  Hapur nga pogradecare, 31-03-2003 19:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,039
  04-11-2003, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,674
  13-11-2003, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,691
  16-11-2003, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Unhappy Mė ėshtė mėrzitur jeta

  Hapur nga Mona, 18-10-2002 22:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 12,513
  27-11-2003, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ditar enderrash

  Hapur nga armandovranari, 11-08-2003 02:34
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,870
  08-12-2003, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dashuri me dy persona nė tė njėjtėn kohė?!

  Hapur nga PINK, 25-07-2003 12:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,455
  17-12-2003, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kur je e dashuruar me dike

  Hapur nga lushnjare_embel, 10-10-2003 13:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,128
  26-01-2004, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Stresi

  Hapur nga bimba_tenera, 26-01-2004 16:01
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,103
  07-02-2004, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kam njohur dikė megjithėse jam e martuar

  Hapur nga jetaaa, 28-04-2003 03:20
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 21,217
  10-02-2004, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Dashuria e madhe te merzit?

  Hapur nga bunny, 13-10-2003 07:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 7,486
  10-02-2004, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Si t'ia them pa e lėnduar?

  Hapur nga Puhiza, 06-10-2002 07:53
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,850
  10-02-2004, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Humbas kontrollin mbi veten

  Hapur nga elda, 30-06-2003 09:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 4,190
  18-02-2004, 23:19 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Feja dhe besimtaret e forumit

  Hapur nga iliria e para, 08-02-2003 16:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 3,798
  19-03-2004, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Vesi i tė pirit tė duhanit

  Hapur nga FLORIRI, 05-04-2004 15:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,108
  05-04-2004, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Sadist apo skizofren

  Hapur nga MI CORAZON, 01-04-2004 23:51
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,192
  05-04-2004, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •