Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke renditur temat 301 deri 327 prej 327 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 16:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 68,881
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 60,207
  09-02-2013, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 17:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 29,426
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,863
  23-02-2006, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndjenja konfuze per te dashurin

  Hapur nga Mona, 29-04-2003 16:19
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,544
  27-06-2003, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Psikologjia Sot.

  Hapur nga ChuChu, 17-06-2003 14:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,456
  18-06-2003, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,792
  05-06-2003, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A kemi psikologe?

  Hapur nga Brari, 19-05-2002 12:14
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,073
  05-05-2003, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tradheti bashkeshortore ne shoqeri

  Hapur nga Dajaku, 30-04-2003 17:58
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,563
  04-05-2003, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Prindi posesiv.

  Hapur nga Mina, 22-03-2003 15:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,042
  30-04-2003, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Talking Pres dicka serioze nga kjo marredhenie.

  Hapur nga _ShPiRtI_3, 11-04-2003 15:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,714
  28-04-2003, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Do ta le edhe kete pune.

  Hapur nga Jeans-boy, 14-02-2003 17:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,914
  22-04-2003, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Nje propozim joshes

  Hapur nga Pogradecari, 28-12-2002 21:06
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 5,469
  22-04-2003, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A ka psikologe profesioniste ne forum?

  Hapur nga ROMANTIK, 16-02-2003 11:59
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,908
  22-03-2003, 20:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nuk e harroj dot kete vajze

  Hapur nga Vinjol, 07-09-2002 09:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 6,649
  17-03-2003, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Opinioni i njerezeve ne shqiperi

  Hapur nga Vinjol, 06-03-2003 19:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,033
  07-03-2003, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. S'dua ta humbas...

  Hapur nga the_unbelievabl, 17-12-2002 16:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,503
  21-02-2003, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Exclamation Ndihma ndaj njerezve te serte

  Hapur nga DJ.RILI, 29-01-2003 06:03
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,279
  18-02-2003, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 14. FOTOKSINA, ky emer i tmerrshem.

  Hapur nga Brari, 24-08-2002 03:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,142
  10-02-2003, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Te duash e te urresh

  Hapur nga Mona, 21-10-2002 01:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,632
  02-02-2003, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kompleksi i Elektres!

  Hapur nga Mina, 24-12-2002 10:05
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,421
  23-01-2003, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kur shpirti vuan!

  Hapur nga ALBA, 19-01-2003 19:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,145
  22-01-2003, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ndjehem Shume E Merzitur!

  Hapur nga elonaJ10, 25-11-2002 21:13
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 11,847
  22-12-2002, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mendoj shume gjera qe me lodhin.

  Hapur nga xhilda, 17-12-2002 10:14
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,321
  18-12-2002, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,962
  07-11-2002, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Deklarate e cuditshme.

  Hapur nga Mina, 19-08-2002 07:17
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,968
  01-11-2002, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 21. "don Zhuanismi"

  Hapur nga Alize, 10-05-2002 00:58
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,050
  30-09-2002, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,689
  26-08-2002, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Koncepti i Rrezikut

  Hapur nga alumni, 26-04-2002 15:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,846
  14-08-2002, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Depresioni dhe femijeria

  Hapur nga monika, 30-05-2002 17:00
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,270
  07-08-2002, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Question Ne lidhje me paranojen

  Hapur nga iliria e para, 29-04-2002 02:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,266
  12-07-2002, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •