Close

Forumi: Rubrikat

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ne kete rubrike, emigrantet shqiptare komunikojne me njeri-tjetrin mbi shqetesimet, problemet dhe enderrat e tyre.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 785
  • Postime: 10,926
 2. Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 153
  • Postime: 6,081
 3. Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 7,958
 4. Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,346
  • Postime: 13,685
 5. Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 879
  • Postime: 8,532
 6. Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 459
  • Postime: 16,350