Close

Forumi: Mė Pranė Njėri-Tjetrit

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 3,128
  • Postime: 79,371
 2. Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 607
  • Postime: 36,563
 3. Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,239
  • Postime: 62,375
 4. Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,984
  • Postime: 26,320
 5. Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 202
  • Postime: 2,184
 6. Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,400
  • Postime: 116,511
 7. Nėse do tė kishit dėshirė tė diskutonit me shqiptarė tė grupmoshės tuaj, ky ėshtė vendi i duhur pėr tė postuar diēka.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,191
  • Postime: 106,862
 8. Nė kėtė forum mund tė sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistėsh, shkrimtarėsh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 462
  • Postime: 29,369