Close

Forumi: Mė Pranė Njėri-Tjetrit

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

  Moderatorėt:

  1. kleadoni,
  2. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 3,089
  • Postime: 79,228
 2. Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. ☆Angie☆,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 595
  • Postime: 36,419
 3. Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. DI_ANA,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,234
  • Postime: 62,253
 4. Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,937
  • Postime: 26,178
 5. Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.

  Moderatorėt:

  1. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 217
  • Postime: 2,168
 6. Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,458
  • Postime: 73,042
  1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

   Moderatorėt:

   1. Bledari,
   2. Darius,
   3. [Perla],
   4. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 64
   • Postime: 17,421
  2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

   Moderatorėt:

   1. Dar_di,
   2. [Perla],
   3. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 455
   • Postime: 19,888
  3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

   Moderatorėt:

   1. [Perla],
   2. Darius,
   3. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 23
   • Postime: 469
  4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

   Moderatorėt:

   1. [Perla],
   2. Darius,
   3. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 785
   • Postime: 31,783
  5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

   Moderatorėt:

   1. [Perla],
   2. Darius,
   3. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 47
   • Postime: 1,408
 7. Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 939
  • Postime: 43,807
  1. Tė gjithė bashkėatdhetarėt nė USA mund tė diskutojnė ketu mbi jetėn nė mėrgim, mėnyra organizimi evenimentesh kulturore, apo thjeshte shoqeri virtuale.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 294
   • Postime: 10,446
  2. Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 341
   • Postime: 24,772
  3. Emigrantėt shqiptarė nė vendet Aziatike, komunikojnė nėpėrmjet kėtij forumi me njėri-tjetrin mbi jetėn, eksperiencėn dhe problemet e emigracionit nė keto vėnde.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 23
   • Postime: 616
  4. Kanadezėt shqiptarė janė tė lutur tė shkruajnė nė kėtė forum

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 132
   • Postime: 2,558
 8. Nėse do tė kishit dėshirė tė diskutonit me shqiptarė tė grupmoshės tuaj, ky ėshtė vendi i duhur pėr tė postuar diēka.

  Moderatorėt:

  1. gloreta,
  2. kleadoni,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,166
  • Postime: 106,188
  1. Ky forum u dedikohet fėmijėve shqiptarė. Tė gjithė vizitorėt janė tė lutur tė postojnė pėrralla, gjėegjėza, tregime pėr ta nė gjuhėn shqipe.

   Moderatorėt:

   1. gloreta,
   2. kleadoni,
   3. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 204
   • Postime: 5,104
 9. Nė kėtė forum mund tė sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistėsh, shkrimtarėsh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.

  Moderatorėt:

  1. sam1r,
  2. Darius,
  3. BvizioN,
  4. PINK,
  5. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 479
  • Postime: 29,635
  1. Fotografitė tuaja pėr kunkursin mujor. Pas 12 konkurseve mujore, vota juaj vendos cila do tė jetė fotografia mė e mirė e vitit. Fituesi vlerėsohet me ēmimin 'Syri i Artė'.

   Moderatorėt:

   1. sam1r,
   2. Darius,
   3. BvizioN,
   4. PINK,
   5. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 26
   • Postime: 1,203

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi