Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  77,778
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 512 gjithsej

Forumi: Ditari i meditimeve

Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ditari i Meditimeve

  Hapur nga Fiori, 20-05-2002 17:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 19,755
  20-05-2002, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 475
  22-09-2021, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Mendime te ēastit

  Hapur nga bono, 25-05-2002 17:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 14,660
  10-03-2021, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mjellmush, mė ka marrė malli...

  Hapur nga oiseau en vol, 08-01-2006 22:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 28,460
  07-01-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Disa mendime - thėnie tė miat

  Hapur nga projekti21_dk, 22-06-2010 12:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 22,680
  18-12-2020, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Afsh!

  Hapur nga Zombi, 13-02-2008 18:17
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 48,931
  20-06-2020, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ti erdhe!...

  Hapur nga Dreri, 03-05-2003 17:36
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 458
  • Lexime: 99,014
  11-05-2020, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Thjeshte nje enigme

  Hapur nga adela45, 01-10-2019 10:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,209
  01-10-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Me pelqeu kur e lexova

  Hapur nga miku_yt, 15-12-2018 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,441
  15-12-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dashuria ėshtė gjithēka ēfarė unė kam tė tė jap!

  Hapur nga pranvera bica, 18-07-2009 11:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 25,538
  23-04-2018, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Aforizmat e Agim Metbalės #2

  Hapur nga Agim Metbala, 05-07-2015 11:34
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 795
  • Lexime: 194,379
  13-12-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Neteorm, 21-09-2017 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,497
  21-09-2017, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ditari i ndjenjave

  Hapur nga Shiu, 18-07-2006 09:49
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 641
  • Lexime: 163,663
  21-02-2017, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ndalu e fol dy fjalė.....

  Hapur nga skender76, 16-07-2008 21:31
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,103
  25-10-2016, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Jeta dhe ēfarė mendoni pėr te?

  Hapur nga Poeti, 10-02-2005 18:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 120
  • Lexime: 24,939
  25-10-2016, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lypesi dhe lutesi!

  Hapur nga Ciarli, 25-10-2016 08:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,811
  25-10-2016, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kėngėt e emigrantit

  Hapur nga 2043, 03-05-2006 13:16
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 746
  • Lexime: 72,667
  28-04-2016, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Korrespondencė

  Hapur nga Teli, 19-04-2006 05:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 20,105
  04-03-2016, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Poezia djepi i deshtakeve valle?!!

  Hapur nga Ciarli, 16-02-2016 06:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,862
  16-02-2016, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ditari im.

  Hapur nga 2043, 06-05-2006 16:46
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 286
  • Lexime: 95,321
  29-10-2015, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ditari im i kohės.

  Hapur nga pranvera bica, 07-06-2009 07:46
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 211
  • Lexime: 51,815
  23-08-2015, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post Letrat e pashkruara

  Hapur nga laguna blu, 06-01-2005 07:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 48,962
  13-08-2015, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Aforizmat e Agim Metbalės

  Hapur nga Agim Metbala, 17-01-2008 17:19
  74 Faqe
  1 2 3 ... 74
  • Pėrgjigje: 1,463
  • Lexime: 267,826
  04-07-2015, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si perballoj nje tradheti dhe zhgenjim

  Hapur nga Ester Mera, 22-03-2015 12:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,948
  23-03-2015, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pershtypje dhe ndjesi

  Hapur nga daniel00, 09-05-2012 17:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 37,166
  18-03-2015, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 10,976
  04-12-2014, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
 24. A mund t'bėhesh poet?

  Hapur nga neptun, 06-02-2013 16:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,974
  04-12-2014, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mbreme!

  Hapur nga studente22, 04-11-2014 12:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,588
  04-11-2014, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ditari i nje mergimtari/e

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 14:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 18,593
  30-08-2014, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dedikuar babit tim

  Hapur nga DeuS, 25-01-2004 01:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 271,446
  14-03-2014, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nje leter e pa derguar...

  Hapur nga tetovarja87, 08-12-2009 18:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 60,567
  04-02-2014, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Gjethja ėndėrrimtare

  Hapur nga deep_blue, 27-11-2013 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,482
  27-11-2013, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sikur gjethet e vjeshtes.!.

  Hapur nga abica, 15-11-2013 12:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,945
  15-11-2013, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ndodh dhe keshtu!

  Hapur nga studente22, 11-07-2013 12:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,699
  11-07-2013, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lėvizur: Fadil Lushi:Daciqi dhe "ato" te kalit te Skenderbeut

  Hapur nga fadil lushi, 23-05-2013 00:19
  •  
  •  
 33. si valle?

  Hapur nga studente22, 17-05-2013 07:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,025
  17-05-2013, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 34. E preka...

  Hapur nga e_kalter, 31-08-2002 09:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 43,189
  13-05-2013, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ėngjėll!

  Hapur nga studente22, 05-03-2013 05:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,866
  13-05-2013, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ēuditerisht!

  Hapur nga studente22, 10-05-2013 03:04
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,474
  10-05-2013, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Monologu i romit

  Hapur nga deep_blue, 18-04-2013 16:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,152
  18-04-2013, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Pasqyra. e shpirtit ..

  Hapur nga timo_88, 17-04-2013 01:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,213
  17-04-2013, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 594,743
  26-02-2013, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Thėnie nga vetė ju nė shqip

  Hapur nga Zana e malit, 23-01-2006 20:16
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 181
  • Lexime: 54,727
  20-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Ndoshta njė ditė

  Hapur nga ony_anna, 29-09-2011 05:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,420
  27-11-2012, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Atmosfera E Festave

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 14:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,880
  18-11-2012, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Kjo Eshte Ajo Cfare Tani Ndiej...

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 14:13
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,691
  18-11-2012, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Nje flete nga ditari im

  Hapur nga tetovarja87, 01-08-2012 15:44
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 39,383
  12-11-2012, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 44. BATO - blog

  Hapur nga -BATO-, 26-11-2009 13:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,371
  27-10-2012, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Eja...

  Hapur nga mbreta, 16-09-2004 02:37
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 232
  • Lexime: 52,000
  13-09-2012, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Shprehje Latine

  Hapur nga Askusho, 02-09-2012 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 14,118
  06-09-2012, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •