Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 510 gjithsej

Forumi: Ditari i meditimeve

Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ditari i Meditimeve

  Hapur nga Fiori, 20-05-2002 18:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,132
  20-05-2002, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Afsh!

  Hapur nga Zombi, 13-02-2008 18:17
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 34,563
  20-06-2020, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ti erdhe!...

  Hapur nga Dreri, 03-05-2003 18:36
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 458
  • Lexime: 80,763
  11-05-2020, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Thjeshte nje enigme

  Hapur nga adela45, 01-10-2019 11:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,083
  01-10-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,854
  09-05-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Me pelqeu kur e lexova

  Hapur nga miku_yt, 15-12-2018 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,708
  15-12-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mendime te ēastit

  Hapur nga bono, 25-05-2002 18:14
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 10,797
  29-06-2018, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Disa mendime - thėnie tė miat

  Hapur nga projekti21_dk, 22-06-2010 13:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,680
  22-05-2018, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dashuria ėshtė gjithēka ēfarė unė kam tė tė jap!

  Hapur nga pranvera bica, 18-07-2009 12:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 21,934
  23-04-2018, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Aforizmat e Agim Metbalės #2

  Hapur nga Agim Metbala, 05-07-2015 12:34
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 795
  • Lexime: 170,035
  13-12-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ditari i ndjenjave

  Hapur nga Shiu, 18-07-2006 10:49
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 641
  • Lexime: 154,723
  21-02-2017, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Mjellmush, mė ka marrė malli...

  Hapur nga oiseau en vol, 08-01-2006 22:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 24,480
  06-01-2017, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ndalu e fol dy fjalė.....

  Hapur nga skender76, 16-07-2008 22:31
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,952
  25-10-2016, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Jeta dhe ēfarė mendoni pėr te?

  Hapur nga Poeti, 10-02-2005 18:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 120
  • Lexime: 20,939
  25-10-2016, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lypesi dhe lutesi!

  Hapur nga Ciarli, 25-10-2016 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,999
  25-10-2016, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kėngėt e emigrantit

  Hapur nga 2043, 03-05-2006 14:16
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 746
  • Lexime: 64,774
  28-04-2016, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Korrespondencė

  Hapur nga Teli, 19-04-2006 06:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 16,201
  04-03-2016, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Poezia djepi i deshtakeve valle?!!

  Hapur nga Ciarli, 16-02-2016 06:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,002
  16-02-2016, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ditari im.

  Hapur nga 2043, 06-05-2006 17:46
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 286
  • Lexime: 79,878
  29-10-2015, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ditari im i kohės.

  Hapur nga pranvera bica, 07-06-2009 08:46
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 211
  • Lexime: 47,006
  23-08-2015, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Letrat e pashkruara

  Hapur nga laguna blu, 06-01-2005 07:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 43,673
  13-08-2015, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lightbulb Aforizmat e Agim Metbalės

  Hapur nga Agim Metbala, 17-01-2008 17:19
  74 Faqe
  1 2 3 ... 74
  • Pėrgjigje: 1,463
  • Lexime: 245,498
  04-07-2015, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Si perballoj nje tradheti dhe zhgenjim

  Hapur nga Ester Mera, 22-03-2015 13:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,053
  23-03-2015, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pershtypje dhe ndjesi

  Hapur nga daniel00, 09-05-2012 18:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 32,076
  18-03-2015, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,911
  04-12-2014, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
 23. A mund t'bėhesh poet?

  Hapur nga neptun, 06-02-2013 16:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,102
  04-12-2014, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Mbreme!

  Hapur nga studente22, 04-11-2014 12:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,437
  04-11-2014, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ditari i nje mergimtari/e

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 15:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 16,119
  30-08-2014, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dedikuar babit tim

  Hapur nga DeuS, 25-01-2004 01:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 258,116
  14-03-2014, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Nje leter e pa derguar...

  Hapur nga tetovarja87, 08-12-2009 18:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 57,084
  04-02-2014, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Gjethja ėndėrrimtare

  Hapur nga deep_blue, 27-11-2013 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,720
  27-11-2013, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sikur gjethet e vjeshtes.!.

  Hapur nga abica, 15-11-2013 12:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,024
  15-11-2013, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ndodh dhe keshtu!

  Hapur nga studente22, 11-07-2013 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,752
  11-07-2013, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lėvizur: Fadil Lushi:Daciqi dhe "ato" te kalit te Skenderbeut

  Hapur nga fadil lushi, 23-05-2013 01:19
  •  
  •  
 32. si valle?

  Hapur nga studente22, 17-05-2013 08:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,893
  17-05-2013, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 33. E preka...

  Hapur nga e_kalter, 31-08-2002 10:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 29,725
  13-05-2013, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ėngjėll!

  Hapur nga studente22, 05-03-2013 05:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,169
  13-05-2013, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ēuditerisht!

  Hapur nga studente22, 10-05-2013 04:04
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,617
  10-05-2013, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Monologu i romit

  Hapur nga deep_blue, 18-04-2013 17:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,147
  18-04-2013, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pasqyra. e shpirtit ..

  Hapur nga timo_88, 17-04-2013 02:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,092
  17-04-2013, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 574,406
  26-02-2013, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Thėnie nga vetė ju nė shqip

  Hapur nga Zana e malit, 23-01-2006 20:16
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 181
  • Lexime: 50,400
  20-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ndoshta njė ditė

  Hapur nga ony_anna, 29-09-2011 06:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,543
  27-11-2012, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Atmosfera E Festave

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 14:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,892
  18-11-2012, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kjo Eshte Ajo Cfare Tani Ndiej...

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 14:13
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,929
  18-11-2012, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Nje flete nga ditari im

  Hapur nga tetovarja87, 01-08-2012 16:44
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 36,722
  12-11-2012, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 43. BATO - blog

  Hapur nga -BATO-, 26-11-2009 13:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,796
  27-10-2012, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Eja...

  Hapur nga mbreta, 16-09-2004 03:37
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 232
  • Lexime: 38,665
  13-09-2012, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Shprehje Latine

  Hapur nga Askusho, 02-09-2012 06:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,538
  06-09-2012, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Poezi tė krijuara nga unė me brengė nė zemėr

  Hapur nga EDUARDI, 25-01-2005 05:54
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 267
  • Lexime: 154,984
  29-06-2012, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 47. serish pa gjume :(

  Hapur nga Bora`, 25-06-2012 22:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,946
  25-06-2012, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •