Close
Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011
Duke renditur temat 501 deri 521 prej 521 gjithsej

Forumi: Shkrimtarė shqiptarė

Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Histori e Letėrsisė Shqiptare

  Hapur nga Darius, 04-06-2007 16:11
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 214,949
  06-02-2008, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 346,365
  01-09-2006, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Enver Gjerqeku

  Hapur nga shigjeta, 02-09-2003 22:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,084
  02-09-2003, 22:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Koço Kosta

  Hapur nga Fiori, 25-08-2003 18:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,851
  25-08-2003, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Beqir Musliu

  Hapur nga shigjeta, 17-08-2003 01:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,449
  18-08-2003, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Drago Siliqi dhe Dashunia

  Hapur nga Ullmar Qvick, 19-07-2003 11:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,364
  05-08-2003, 07:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Skėnder Mustafi

  Hapur nga Fiori, 16-07-2003 11:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,708
  16-07-2003, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Letėrsia Shqiptare dhe Mbresat e tyre!!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 05-09-2007 00:50
  •  
  •  
 7. Tanush Kaso

  Hapur nga Vajzė_Mistrece, 10-03-2003 18:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,044
  10-03-2003, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Mark Bregu

  Hapur nga Fiori, 15-02-2003 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,361
  15-02-2003, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Skënder Temali

  Hapur nga Fiori, 25-01-2003 14:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,166
  25-01-2003, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arben Çokaj

  Hapur nga Kallmeti, 08-01-2003 12:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,405
  08-01-2003, 13:01 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ilirian Zhupa

  Hapur nga dikeafajtore, 04-12-2002 22:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,665
  21-12-2002, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Muhamed Kërveshi

  Hapur nga Letersia 76, 12-09-2002 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,968
  12-09-2002, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Alfred Çapaliku

  Hapur nga Fiori, 25-06-2002 03:15
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,842
  12-09-2002, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kim Mehmeti

  Hapur nga shigjeta, 03-09-2002 17:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,269
  03-09-2002, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Preē Zogaj

  Hapur nga macia_blu, 23-06-2002 01:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,078
  24-08-2002, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Albert Gjoka

  Hapur nga Fiori, 25-06-2002 14:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,362
  25-06-2002, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ferdinand Laholli.

  Hapur nga macia_blu, 19-06-2002 19:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,675
  19-06-2002, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Poezi nga Altin Galanxhi

  Hapur nga Estella, 11-06-2002 03:31
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,766
  14-06-2002, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Anton Ēefa

  Hapur nga Brari, 09-06-2002 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,182
  09-06-2002, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Riat Ajazaj

  Hapur nga Estella, 06-06-2002 14:30
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,518
  06-06-2002, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Virgjil Muci(poezi)

  Hapur nga denku, 29-04-2002 12:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,873
  29-04-2002, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •