Close

Forumi: IRC.ALBASOUL.COM

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Albasoul.

  Moderatorėt:

  1. RoboCop2,
  2. Ardi_Pg_ID

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 98
  • Postime: 2,124
 2. Ne kete forum do te gjeni informacion te bollshem mbi sherbimet tona te IRC, komandat apo rregullat e rrjetit. Mos nguroni te pyesni per gjera qe nuk i kuptoni.

  Moderatorėt:

  1. WaRrIoR,
  2. RoboCop2,
  3. Ardi_Pg_ID

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 13
  • Postime: 209
 3. Ketu te gjithe vizitoret e dhomes, mund te postojne ankesat e tyre ne lidhje me sjelljen e stafit te kanalit #shqiperia.

  Moderatorėt:

  1. WaRrIoR,
  2. RoboCop2,
  3. Ardi_Pg_ID

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 141
  • Postime: 878

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi