Close

Forumi: Bota Shpirtėrore

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

  Moderatorėt:

  1. Gimi3,
  2. angmokio,
  3. Dar_di,
  4. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 4,499
  • Postime: 50,611
 2. Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

  Moderatorėt:

  1. arbereshi_niko,
  2. Archon,
  3. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,101
  • Postime: 12,057
 3. Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

  Moderatorėt:

  1. Bel ami,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 181
  • Postime: 2,427
 4. Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

  Moderatorėt:

  1. toni77_toni,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 920
  • Postime: 12,188
 5. Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

  Moderatorėt:

  1. Peniel,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 457
  • Postime: 9,655
 6. Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

  Moderatorėt:

  1. Uriel,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,532
  • Postime: 121,797
 7. Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

  Moderatorėt:

  1. darwin,
  2. Albo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 355
  • Postime: 28,539

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi