Close

Forumi: Bota Shpirtėrore

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 4,506
  • Postime: 50,628
 2. Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,179
  • Postime: 12,681
 3. Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 184
  • Postime: 2,433
 4. Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 921
  • Postime: 13,223
 5. Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 459
  • Postime: 9,651
 6. Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,568
  • Postime: 121,641
 7. Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 361
  • Postime: 28,543