Close
Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1707 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 344
  • Lexime: 179,065
  24-02-2021, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 109,759
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 127,335
  19-07-2016, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 82,165
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,760
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Mėsimet qė jep jeta dhe vlera e saj.

  Hapur nga DI_ANA, 27-01-2008 14:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,455
  03-06-2023, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 11,695
  01-05-2023, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Bota e drejtuar prej femrave

  Hapur nga PrInCiPiEl, 10-09-2003 22:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 13,336
  26-04-2023, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Ēeshte Facebook

  Hapur nga Lisidon, 07-11-2022 18:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 937
  21-04-2023, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pushimet Pranverore

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 606
  07-04-2023, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pushimet dimerore

  Hapur nga Prudence, 09-01-2013 18:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 9,978
  24-01-2023, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 321
  19-01-2023, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lėvizur: Shqiptarėt, kampionė bote nė gjumė

  Hapur nga Neteorm, 08-01-2023 16:31
  •  
  •  
 8. Si e pėrballoni diskriminimin?

  Hapur nga Marya, 18-05-2009 13:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,020
  03-12-2022, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lamtumire Tetovare!

  Hapur nga pranvera bica, 24-06-2021 08:45
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,756
  29-10-2022, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pushimet e veres

  Hapur nga Prudence, 25-04-2013 04:32
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,943
  10-09-2022, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Rrjetet Sociale

  Hapur nga sirena_adria, 24-02-2021 12:01
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,339
  01-09-2022, 23:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 373
  01-09-2022, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Skllaveria "moderne" ne Shqiperi

  Hapur nga ilia spiro, 01-06-2022 12:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 867
  02-06-2022, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,139
  12-03-2022, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Hapur nga Djellza Aliu, 14-07-2021 03:22
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 16,037
  23-02-2022, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Cfarė prisni nga ky vit?!

  Hapur nga linnda..., 28-12-2010 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,001
  31-12-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Besa e Shqiptarit

  Hapur nga Zėri, 01-11-2003 13:30
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 41,890
  11-12-2021, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Si do te jete Shqiperia ne vitin 2030?

  Hapur nga Neteorm, 03-12-2021 16:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 895
  06-12-2021, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Droga, pėrdorimi dhe pasojat

  Hapur nga Eros, 28-01-2004 05:28
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 66,085
  13-11-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cila eshte mosha e pershtatshme per martese?

  Hapur nga CRI, 20-03-2013 04:05
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  martesa
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 10,103
  12-07-2021, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si te jem Talent !?

  Hapur nga [Asteroid], 21-03-2013 06:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,147
  12-07-2021, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Siguria e Turizmit ne Shqiperi!

  Hapur nga Djellza Aliu, 09-07-2021 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,099
  09-07-2021, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,142
  09-07-2021, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  09-07-2021, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sa tė sinqertė tregoheni me personat qe keni afėr?

  Hapur nga *romantiku*, 01-02-2011 15:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,257
  09-07-2021, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si e imagjinoni veten tuaj pas 10 vjetesh?

  Hapur nga didii, 06-08-2013 17:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 4,370
  08-07-2021, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thashethemet ndaj jush , si reagoni ?

  Hapur nga maratonomak, 29-12-2011 16:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 9,591
  07-07-2021, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kulturat e ndryshme

  Hapur nga s0ni, 31-05-2003 20:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,566
  07-07-2021, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Bamiresia

  Hapur nga maratonomak, 01-08-2012 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,530
  07-07-2021, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pėr meshkujt nuk ka rėndėsi bukuria

  Hapur nga Deni_Boy, 18-10-2012 14:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,489
  07-07-2021, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,274
  07-07-2021, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Cila ėshtė mosha e pėrshtatshme pėr tu bėrė prindėr?

  Hapur nga mia@, 30-04-2008 18:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 10,485
  07-07-2021, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Si tė jeni mė tė lumtur

  Hapur nga ATMAN, 11-06-2013 17:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,611
  07-07-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thumbs up Cfare eshte per ju lumturia?

  Hapur nga eRbLiNaA, 21-10-2014 01:01
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,053
  07-07-2021, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,084
  07-07-2021, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,309
  07-07-2021, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Post Meditimi.. a ka efekte negative ??

  Hapur nga ledio2, 11-05-2018 10:31
  meditim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,859
  07-07-2021, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 31. A eshte interneti armik i librit ??

  Hapur nga Ingenuous, 05-02-2007 12:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,905
  07-07-2021, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Traditat Shqiptare

  Hapur nga s0ni, 06-06-2005 20:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 14,884
  17-05-2021, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sa tė rėndėsishme janė fjalėt ?!

  Hapur nga keis, 19-09-2011 10:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,053
  16-05-2021, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,672
  01-04-2021, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,348
  25-03-2021, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,723
  04-03-2021, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sondazh Sondazh: Anglishtja qė ju pėlqen mė shumė ?

  Hapur nga Wordless, 26-12-2013 14:36
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,959
  09-01-2021, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Te drejtat e "babait"

  Hapur nga Xhulian.br, 07-11-2019 08:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,552
  29-03-2020, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,037
  03-02-2019, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •