Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,042
Faqja 1 prej 34 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1690 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 344
  • Lexime: 142,096
  24-02-2021, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 85,571
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 103,862
  19-07-2016, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 65,673
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,749
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Rrjetet Sociale

  Hapur nga sirena_adria, 24-02-2021 12:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 135
  24-02-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,234
  09-01-2021, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Anglishtja qė ju pėlqen mė shumė ?

  Hapur nga Wordless, 26-12-2013 14:36
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,340
  09-01-2021, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Te drejtat e "babait"

  Hapur nga Xhulian.br, 07-11-2019 08:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,366
  29-03-2020, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,090
  03-02-2019, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 779
  26-11-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Meditimi.. a ka efekte negative ??

  Hapur nga ledio2, 11-05-2018 10:31
  meditim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,225
  11-05-2018, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 853
  07-04-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Horoskopi nga Susan Miller

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 13:08
  horoskopi
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,945
  21-03-2018, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. E shkuara dhe e ardhmja e se ardhmes

  Hapur nga SERAFIM DILO, 18-02-2018 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 896
  18-02-2018, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,977
  12-02-2018, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si jeton shqiponja aq gjate ?

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,786
  01-12-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pornografia: Kenaqesi apo shkaterrim?

  Hapur nga Neteorm, 29-08-2017 09:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,669
  27-09-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Udhėzime pėr vėmendje nė Facebook

  Hapur nga Neteorm, 25-07-2017 14:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,216
  25-07-2017, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. O Luli thuaj Letes!

  Hapur nga Ciarli, 03-07-2017 07:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,121
  03-07-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,131
  18-01-2017, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  04-12-2016, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. The Lie We Live

  Hapur nga Wordless, 08-08-2016 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,292
  08-08-2016, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ku s'ka dashuri , a duhet t'ket rahati...?

  Hapur nga Bahri., 20-07-2016 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,494
  30-07-2016, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jetim!!!

  Hapur nga teddy love, 03-06-2016 07:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,479
  03-06-2016, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ndegjegja

  Hapur nga Gabrielj, 25-11-2015 09:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,197
  04-03-2016, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,152
  27-12-2015, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,811
  09-11-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shkoni perpara pasqyres...

  Hapur nga iktuus, 06-12-2008 19:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,451
  29-10-2015, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Me kė tė flasim?

  Hapur nga didii, 28-07-2012 11:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,858
  29-10-2015, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 615
  26-10-2015, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Wink Droga Perdoret Masivisht Ne Shqiperi

  Hapur nga Homer, 30-08-2015 20:03
  acid, droge, lsd, mdma, weed
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 896
  02-10-2015, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,148
  14-09-2015, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si duhet tė jenė njerėzit?

  Hapur nga Wrangler, 25-08-2015 18:31
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,404
  14-09-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,398
  14-09-2015, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,439
  22-08-2015, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shqiperia ne konkurs nderkombetar

  Hapur nga Grigor Basha, 11-06-2015 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 870
  11-06-2015, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  04-06-2015, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 778
  03-06-2015, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 964
  01-06-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,046
  31-05-2015, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,017
  27-05-2015, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,047
  25-05-2015, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Te jesh apo te mos jesh kurve,artikull.

  Hapur nga benseven11, 11-05-2015 23:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 776
  11-05-2015, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  07-05-2015, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 792
  01-05-2015, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,726
  21-04-2015, 01:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 34 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •