Close
Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1722 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 140,291
  12-04-2024, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 345
  • Lexime: 197,642
  27-03-2024, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 122,643
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 91,237
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,862
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 16,603
  13-07-2024, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,359
  12-06-2024, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sikur edhe njė herė...

  Hapur nga Nyx, 23-10-2007 14:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 8,410
  11-06-2024, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 626
  10-06-2024, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,528
  01-05-2024, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Jeni shpenzues apo kursimtar?!

  Hapur nga DI_ANA, 27-12-2007 16:08
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 11,780
  18-04-2024, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Mendime te ndryshme....

  Hapur nga Serioze, 08-03-2013 07:04
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 8,828
  18-04-2024, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Karakteristikat e burrit ideal

  Hapur nga Xhuxhumaku, 19-03-2014 11:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,974
  18-04-2024, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Mbiemri pas martesės!

  Hapur nga kleadoni, 24-06-2011 17:23
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 163
  • Lexime: 33,397
  18-04-2024, 05:02 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sikur jeta juaj tė jetė...

  Hapur nga sherrxhija, 20-06-2008 17:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,232
  13-04-2024, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cilėt njerėz do evitonit nė shoqėri?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-06-2008 10:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,053
  13-04-2024, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Nėse jeta do ju "dėgjonte"... ēfarė do ti thoshit?

  Hapur nga ChAoS_DrAgOn, 15-05-2008 15:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 5,586
  13-04-2024, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si i/e thėrrisni me pėrkėdheli?

  Hapur nga Nyx, 20-06-2008 21:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 11,133
  13-04-2024, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Cila ėshtė/janė pikat tuaja tė forta dhe tė dobėta?

  Hapur nga Dj-GabrieL, 02-02-2007 18:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 15,128
  13-04-2024, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Gėnjeshtrat dhe ne!

  Hapur nga ☆Angie☆, 23-06-2008 15:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,007
  13-04-2024, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Red face Mashkulli i gjorė

  Hapur nga Dolceamara, 28-01-2008 04:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 5,456
  13-04-2024, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jeni me shume racional apo emotiv?

  Hapur nga the_rain, 02-09-2008 09:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,204
  13-04-2024, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sa tė zhgėnjyer jeni nga shoqėria juaj?

  Hapur nga Bejbi, 29-05-2008 19:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 6,341
  13-04-2024, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thinja E Pare Dhe Pasqyra.

  Hapur nga AuGuSt_, 25-08-2008 07:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 8,381
  13-04-2024, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Varrosje apo djegie...

  Hapur nga proscriptor, 04-07-2008 09:28
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 7,506
  13-04-2024, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 18. A jané vetém meshkujt ata qé paguajné?!

  Hapur nga sLimShady, 22-07-2008 19:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 5,549
  13-04-2024, 04:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pėrse duhet "tė fusėsh hundėn" aty ku s'tė takon?!

  Hapur nga strange, 11-01-2009 08:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 9,294
  13-04-2024, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Familja apo shoqėria?

  Hapur nga Klaraaa, 27-10-2004 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 5,074
  13-04-2024, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,166
  12-04-2024, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Hapur nga Djellza Aliu, 14-07-2021 03:22
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 19,624
  12-04-2024, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: Si do te jete Shqiperia ne vitin 2030?

  Hapur nga Neteorm, 03-12-2021 16:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,457
  12-04-2024, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thumbs up Cfare eshte per ju lumturia?

  Hapur nga eRbLiNaA, 21-10-2014 01:01
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,928
  30-03-2024, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sa tė sinqertė tregoheni me personat qe keni afėr?

  Hapur nga *romantiku*, 01-02-2011 15:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,588
  29-03-2024, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sa i ngjasoni prindėrve tuaj nė karakter ?

  Hapur nga s0ni, 28-04-2010 12:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 6,288
  27-03-2024, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A do tė martoheshit me njė tė huaj?

  Hapur nga ElbasanBoy, 08-03-2006 11:25
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 519
  • Lexime: 63,064
  27-03-2024, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Do tė ndikonte gjėndja ekonomike nė lidhjen tuaj me njė person?

  Hapur nga showgirl, 20-09-2008 14:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 10,215
  27-03-2024, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Si do silleni ose si po silleni me vjehrrėn tuaj?

  Hapur nga Julianna, 12-01-2011 17:50
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 25,931
  27-03-2024, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Makina e kohės!

  Hapur nga MEDEA, 18-06-2002 06:27
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 19,222
  27-03-2024, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 30. KARAKTERI JUAJ SIPAS MUAIJT TE LINDJES, ju pershtatet ndo pak?

  Hapur nga didii, 27-06-2013 16:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 7,503
  27-03-2024, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 31. te merzitesh pa arsye...

  Hapur nga didii, 21-07-2013 08:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 5,438
  27-03-2024, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 32. C'thone yjet per ju?

  Hapur nga Sorkadhe_Kelcyre, 03-01-2013 22:36
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 11,937
  27-03-2024, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Post Cili eshte emri juaj ne facebook

  Hapur nga Vinjol, 19-06-2014 21:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,506
  27-03-2024, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Shkoni perpara pasqyres...

  Hapur nga iktuus, 06-12-2008 19:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,056
  27-03-2024, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Post Bota e drejtuar prej femrave

  Hapur nga PrInCiPiEl, 10-09-2003 22:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 16,680
  27-03-2024, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 36. C,farė ju mbetet peng nga kjo jetė?!

  Hapur nga Mina, 09-09-2002 16:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 8,332
  16-03-2024, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
 37. C,farė simbolizon pasuria per ju?!

  Hapur nga KOKASHTA, 12-04-2007 11:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 4,526
  16-03-2024, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Preferoni familjen apo shoqėrinė?

  Hapur nga RaPSouL, 10-07-2007 19:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,416
  16-03-2024, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ēfarė bėni kur inatoseni?

  Hapur nga bebushja, 09-09-2007 10:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 8,116
  16-03-2024, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Sondazh Sondazh: Mosha qe ju preferoni

  Hapur nga Crazy_Girl, 13-05-2008 02:50
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,684
  16-03-2024, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Dėshira qė do tė donit tė realizonit?!

  Hapur nga WALCHIRIA, 09-11-2006 15:30
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 11,538
  16-03-2024, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Sondazh Sondazh: A do ti lenit organet per shfrytezim pas vdekjes suaj?

  Hapur nga sam1r, 26-05-2008 20:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 5,090
  16-03-2024, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Si arrin te ecesh perpara ?!

  Hapur nga Erlebnisse, 30-10-2008 15:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,657
  16-03-2024, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •