Close
Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1710 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 344
  • Lexime: 184,224
  24-02-2021, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 113,661
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 130,886
  19-07-2016, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 84,810
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 15,349
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 13,498
  07-09-2023, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mėsimet qė jep jeta dhe vlera e saj.

  Hapur nga DI_ANA, 27-01-2008 14:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 7,207
  29-08-2023, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pushimet e veres

  Hapur nga Prudence, 25-04-2013 04:32
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,695
  20-08-2023, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A mund tė blejnė paratė lumturinė?

  Hapur nga Neteorm, 05-08-2023 16:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 555
  15-08-2023, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 605
  28-06-2023, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Bota e drejtuar prej femrave

  Hapur nga PrInCiPiEl, 10-09-2003 22:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 14,423
  26-04-2023, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Ēeshte Facebook

  Hapur nga Lisidon, 07-11-2022 18:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,122
  21-04-2023, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pushimet Pranverore

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 875
  07-04-2023, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pushimet dimerore

  Hapur nga Prudence, 09-01-2013 18:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 10,575
  24-01-2023, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Shqiptarėt, kampionė bote nė gjumė

  Hapur nga Neteorm, 08-01-2023 16:31
  •  
  •  
 10. Si e pėrballoni diskriminimin?

  Hapur nga Marya, 18-05-2009 13:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,766
  03-12-2022, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lamtumire Tetovare!

  Hapur nga pranvera bica, 24-06-2021 08:45
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,027
  29-10-2022, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rrjetet Sociale

  Hapur nga sirena_adria, 24-02-2021 12:01
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,722
  01-09-2022, 23:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 493
  01-09-2022, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Skllaveria "moderne" ne Shqiperi

  Hapur nga ilia spiro, 01-06-2022 12:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,022
  02-06-2022, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,302
  12-03-2022, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Hapur nga Djellza Aliu, 14-07-2021 03:22
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 17,135
  23-02-2022, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Cfarė prisni nga ky vit?!

  Hapur nga linnda..., 28-12-2010 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,563
  31-12-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Besa e Shqiptarit

  Hapur nga Zėri, 01-11-2003 13:30
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 43,101
  11-12-2021, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Si do te jete Shqiperia ne vitin 2030?

  Hapur nga Neteorm, 03-12-2021 16:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,081
  06-12-2021, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Droga, pėrdorimi dhe pasojat

  Hapur nga Eros, 28-01-2004 05:28
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 67,670
  13-11-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Cila eshte mosha e pershtatshme per martese?

  Hapur nga CRI, 20-03-2013 04:05
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  martesa
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 11,737
  12-07-2021, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si te jem Talent !?

  Hapur nga [Asteroid], 21-03-2013 06:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,878
  12-07-2021, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Siguria e Turizmit ne Shqiperi!

  Hapur nga Djellza Aliu, 09-07-2021 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,236
  09-07-2021, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,294
  09-07-2021, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,320
  09-07-2021, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sa tė sinqertė tregoheni me personat qe keni afėr?

  Hapur nga *romantiku*, 01-02-2011 15:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,949
  09-07-2021, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si e imagjinoni veten tuaj pas 10 vjetesh?

  Hapur nga didii, 06-08-2013 17:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 5,261
  08-07-2021, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thashethemet ndaj jush , si reagoni ?

  Hapur nga maratonomak, 29-12-2011 16:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 10,405
  07-07-2021, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kulturat e ndryshme

  Hapur nga s0ni, 31-05-2003 20:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,773
  07-07-2021, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Bamiresia

  Hapur nga maratonomak, 01-08-2012 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,705
  07-07-2021, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pėr meshkujt nuk ka rėndėsi bukuria

  Hapur nga Deni_Boy, 18-10-2012 14:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,110
  07-07-2021, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,861
  07-07-2021, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Cila ėshtė mosha e pėrshtatshme pėr tu bėrė prindėr?

  Hapur nga mia@, 30-04-2008 18:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 11,334
  07-07-2021, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Si tė jeni mė tė lumtur

  Hapur nga ATMAN, 11-06-2013 17:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,755
  07-07-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Thumbs up Cfare eshte per ju lumturia?

  Hapur nga eRbLiNaA, 21-10-2014 01:01
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,478
  07-07-2021, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,494
  07-07-2021, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,442
  07-07-2021, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Post Meditimi.. a ka efekte negative ??

  Hapur nga ledio2, 11-05-2018 10:31
  meditim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,002
  07-07-2021, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A eshte interneti armik i librit ??

  Hapur nga Ingenuous, 05-02-2007 12:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,356
  07-07-2021, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Traditat Shqiptare

  Hapur nga s0ni, 06-06-2005 20:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 15,726
  17-05-2021, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sa tė rėndėsishme janė fjalėt ?!

  Hapur nga keis, 19-09-2011 10:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,243
  16-05-2021, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,853
  01-04-2021, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,489
  25-03-2021, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,880
  04-03-2021, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •