Close
Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1710 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 344
  • Lexime: 184,313
  24-02-2021, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 113,727
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 130,963
  19-07-2016, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 84,860
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 15,361
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 13,545
  07-09-2023, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mėsimet qė jep jeta dhe vlera e saj.

  Hapur nga DI_ANA, 27-01-2008 14:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 7,213
  29-08-2023, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pushimet e veres

  Hapur nga Prudence, 25-04-2013 04:32
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,699
  20-08-2023, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A mund tė blejnė paratė lumturinė?

  Hapur nga Neteorm, 05-08-2023 16:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 563
  15-08-2023, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 611
  28-06-2023, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Bota e drejtuar prej femrave

  Hapur nga PrInCiPiEl, 10-09-2003 22:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 14,442
  26-04-2023, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Ēeshte Facebook

  Hapur nga Lisidon, 07-11-2022 18:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,127
  21-04-2023, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pushimet Pranverore

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 879
  07-04-2023, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pushimet dimerore

  Hapur nga Prudence, 09-01-2013 18:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 10,583
  24-01-2023, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Shqiptarėt, kampionė bote nė gjumė

  Hapur nga Neteorm, 08-01-2023 16:31
  •  
  •  
 10. Si e pėrballoni diskriminimin?

  Hapur nga Marya, 18-05-2009 13:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,774
  03-12-2022, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lamtumire Tetovare!

  Hapur nga pranvera bica, 24-06-2021 08:45
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,033
  29-10-2022, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rrjetet Sociale

  Hapur nga sirena_adria, 24-02-2021 12:01
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,733
  01-09-2022, 23:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  01-09-2022, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Skllaveria "moderne" ne Shqiperi

  Hapur nga ilia spiro, 01-06-2022 12:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,027
  02-06-2022, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,306
  12-03-2022, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Hapur nga Djellza Aliu, 14-07-2021 03:22
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 17,152
  23-02-2022, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Cfarė prisni nga ky vit?!

  Hapur nga linnda..., 28-12-2010 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,567
  31-12-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Besa e Shqiptarit

  Hapur nga Zėri, 01-11-2003 13:30
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 43,130
  11-12-2021, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Si do te jete Shqiperia ne vitin 2030?

  Hapur nga Neteorm, 03-12-2021 16:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,086
  06-12-2021, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Droga, pėrdorimi dhe pasojat

  Hapur nga Eros, 28-01-2004 05:28
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 67,687
  13-11-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Cila eshte mosha e pershtatshme per martese?

  Hapur nga CRI, 20-03-2013 04:05
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  martesa
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 11,778
  12-07-2021, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si te jem Talent !?

  Hapur nga [Asteroid], 21-03-2013 06:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,891
  12-07-2021, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Siguria e Turizmit ne Shqiperi!

  Hapur nga Djellza Aliu, 09-07-2021 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,241
  09-07-2021, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,298
  09-07-2021, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,324
  09-07-2021, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sa tė sinqertė tregoheni me personat qe keni afėr?

  Hapur nga *romantiku*, 01-02-2011 15:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,959
  09-07-2021, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si e imagjinoni veten tuaj pas 10 vjetesh?

  Hapur nga didii, 06-08-2013 17:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 5,270
  08-07-2021, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thashethemet ndaj jush , si reagoni ?

  Hapur nga maratonomak, 29-12-2011 16:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 10,413
  07-07-2021, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kulturat e ndryshme

  Hapur nga s0ni, 31-05-2003 20:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,780
  07-07-2021, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Bamiresia

  Hapur nga maratonomak, 01-08-2012 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,708
  07-07-2021, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pėr meshkujt nuk ka rėndėsi bukuria

  Hapur nga Deni_Boy, 18-10-2012 14:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,117
  07-07-2021, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,865
  07-07-2021, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Cila ėshtė mosha e pėrshtatshme pėr tu bėrė prindėr?

  Hapur nga mia@, 30-04-2008 18:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 11,344
  07-07-2021, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Si tė jeni mė tė lumtur

  Hapur nga ATMAN, 11-06-2013 17:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,761
  07-07-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Thumbs up Cfare eshte per ju lumturia?

  Hapur nga eRbLiNaA, 21-10-2014 01:01
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,485
  07-07-2021, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,508
  07-07-2021, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,446
  07-07-2021, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Post Meditimi.. a ka efekte negative ??

  Hapur nga ledio2, 11-05-2018 10:31
  meditim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,007
  07-07-2021, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A eshte interneti armik i librit ??

  Hapur nga Ingenuous, 05-02-2007 12:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,362
  07-07-2021, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Traditat Shqiptare

  Hapur nga s0ni, 06-06-2005 20:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 15,740
  17-05-2021, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sa tė rėndėsishme janė fjalėt ?!

  Hapur nga keis, 19-09-2011 10:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,246
  16-05-2021, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,855
  01-04-2021, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,493
  25-03-2021, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,886
  04-03-2021, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •