Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,928
Faqja 1 prej 34 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1690 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 344
  • Lexime: 141,952
  24-02-2021, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 85,459
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 103,753
  19-07-2016, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 65,597
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,719
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Rrjetet Sociale

  Hapur nga sirena_adria, 24-02-2021 12:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 79
  24-02-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,195
  09-01-2021, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Anglishtja qė ju pėlqen mė shumė ?

  Hapur nga Wordless, 26-12-2013 14:36
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,334
  09-01-2021, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Te drejtat e "babait"

  Hapur nga Xhulian.br, 07-11-2019 08:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,355
  29-03-2020, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,068
  03-02-2019, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 773
  26-11-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Meditimi.. a ka efekte negative ??

  Hapur nga ledio2, 11-05-2018 10:31
  meditim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,219
  11-05-2018, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 849
  07-04-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Horoskopi nga Susan Miller

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 13:08
  horoskopi
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,939
  21-03-2018, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. E shkuara dhe e ardhmja e se ardhmes

  Hapur nga SERAFIM DILO, 18-02-2018 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 891
  18-02-2018, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,970
  12-02-2018, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si jeton shqiponja aq gjate ?

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,783
  01-12-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pornografia: Kenaqesi apo shkaterrim?

  Hapur nga Neteorm, 29-08-2017 09:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,666
  27-09-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Udhėzime pėr vėmendje nė Facebook

  Hapur nga Neteorm, 25-07-2017 14:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,209
  25-07-2017, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. O Luli thuaj Letes!

  Hapur nga Ciarli, 03-07-2017 07:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,116
  03-07-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,126
  18-01-2017, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  04-12-2016, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. The Lie We Live

  Hapur nga Wordless, 08-08-2016 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,288
  08-08-2016, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ku s'ka dashuri , a duhet t'ket rahati...?

  Hapur nga Bahri., 20-07-2016 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,490
  30-07-2016, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jetim!!!

  Hapur nga teddy love, 03-06-2016 07:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,474
  03-06-2016, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ndegjegja

  Hapur nga Gabrielj, 25-11-2015 09:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,193
  04-03-2016, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,141
  27-12-2015, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,788
  09-11-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shkoni perpara pasqyres...

  Hapur nga iktuus, 06-12-2008 19:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,445
  29-10-2015, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Me kė tė flasim?

  Hapur nga didii, 28-07-2012 11:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,853
  29-10-2015, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 609
  26-10-2015, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Wink Droga Perdoret Masivisht Ne Shqiperi

  Hapur nga Homer, 30-08-2015 20:03
  acid, droge, lsd, mdma, weed
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 893
  02-10-2015, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,144
  14-09-2015, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si duhet tė jenė njerėzit?

  Hapur nga Wrangler, 25-08-2015 18:31
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,396
  14-09-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,392
  14-09-2015, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,434
  22-08-2015, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shqiperia ne konkurs nderkombetar

  Hapur nga Grigor Basha, 11-06-2015 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 865
  11-06-2015, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  04-06-2015, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 776
  03-06-2015, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 959
  01-06-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,040
  31-05-2015, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,014
  27-05-2015, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,041
  25-05-2015, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Te jesh apo te mos jesh kurve,artikull.

  Hapur nga benseven11, 11-05-2015 23:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 772
  11-05-2015, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 707
  07-05-2015, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 788
  01-05-2015, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,723
  21-04-2015, 01:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 34 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •