Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  4,177
Faqja 1 prej 34 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1689 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 343
  • Lexime: 140,841
  24-11-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 85,113
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 103,222
  19-07-2016, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 65,239
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,611
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,829
  09-01-2021, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Anglishtja qė ju pėlqen mė shumė ?

  Hapur nga Wordless, 26-12-2013 14:36
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,258
  09-01-2021, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Te drejtat e "babait"

  Hapur nga Xhulian.br, 07-11-2019 08:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,250
  29-03-2020, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,947
  03-02-2019, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 718
  26-11-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 867
  13-09-2018, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Meditimi.. a ka efekte negative ??

  Hapur nga ledio2, 11-05-2018 10:31
  meditim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,149
  11-05-2018, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 804
  07-04-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Horoskopi nga Susan Miller

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 13:08
  horoskopi
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,872
  21-03-2018, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. E shkuara dhe e ardhmja e se ardhmes

  Hapur nga SERAFIM DILO, 18-02-2018 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 841
  18-02-2018, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,915
  12-02-2018, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si jeton shqiponja aq gjate ?

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,720
  01-12-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pornografia: Kenaqesi apo shkaterrim?

  Hapur nga Lazo, 29-08-2017 09:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,600
  27-09-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Udhėzime pėr vėmendje nė Facebook

  Hapur nga Lazo, 25-07-2017 14:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,168
  25-07-2017, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. O Luli thuaj Letes!

  Hapur nga Ciarli, 03-07-2017 07:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,054
  03-07-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,068
  18-01-2017, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 854
  14-01-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 930
  04-12-2016, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. The Lie We Live

  Hapur nga Wordless, 08-08-2016 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,234
  08-08-2016, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ku s'ka dashuri , a duhet t'ket rahati...?

  Hapur nga Bahri., 20-07-2016 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,430
  30-07-2016, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Jetim!!!

  Hapur nga teddy love, 03-06-2016 07:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,405
  03-06-2016, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,020
  09-04-2016, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ndegjegja

  Hapur nga Gabrielj, 25-11-2015 09:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,132
  04-03-2016, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,017
  27-12-2015, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,580
  09-11-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Shkoni perpara pasqyres...

  Hapur nga iktuus, 06-12-2008 19:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,360
  29-10-2015, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Me kė tė flasim?

  Hapur nga didii, 28-07-2012 11:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,750
  29-10-2015, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 562
  26-10-2015, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Wink Droga Perdoret Masivisht Ne Shqiperi

  Hapur nga Homer, 30-08-2015 20:03
  acid, droge, lsd, mdma, weed
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 855
  02-10-2015, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,083
  14-09-2015, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si duhet tė jenė njerėzit?

  Hapur nga Wrangler, 25-08-2015 18:31
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,313
  14-09-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,307
  14-09-2015, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,359
  22-08-2015, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqiperia ne konkurs nderkombetar

  Hapur nga Grigor Basha, 11-06-2015 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 819
  11-06-2015, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  04-06-2015, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 725
  03-06-2015, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 843
  01-06-2015, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 905
  01-06-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 994
  31-05-2015, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 964
  27-05-2015, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 647
  27-05-2015, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 984
  25-05-2015, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 746
  13-05-2015, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Te jesh apo te mos jesh kurve,artikull.

  Hapur nga benseven11, 11-05-2015 23:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 733
  11-05-2015, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 660
  07-05-2015, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 737
  01-05-2015, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,671
  21-04-2015, 01:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 800
  17-04-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  17-04-2015, 19:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up Cfare eshte per ju lumturia?

  Hapur nga eRbLiNaA, 21-10-2014 01:01
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,048
  06-03-2015, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 34 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •