Close
Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1715 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 145
  • Lexime: 135,969
  18-12-2023, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 344
  • Lexime: 190,510
  24-02-2021, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 118,164
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 88,048
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,113
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kultura e takimeve ndėr vite..

  Hapur nga Neteorm, 02-02-2024 16:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,366
  06-02-2024, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 11,971
  25-12-2023, 05:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė tė jep paraja?

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 11:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,723
  25-12-2023, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kush ėshtė mė i menēur, femra apo mashkulli ?

  Hapur nga besa.a.best, 17-08-2008 18:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 9,145
  25-12-2023, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A jeni tė duruar?

  Hapur nga Fatrii, 16-12-2006 08:48
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 8,766
  25-12-2023, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dy fjalė pėr jetėn tuaj!

  Hapur nga Kryeplaku, 04-03-2003 06:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 37,328
  22-12-2023, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kujt do ti jepnit nje shpulle?

  Hapur nga toni007, 22-03-2010 14:56
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 352
  • Lexime: 6,777
  22-12-2023, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thėnie kushtuar femrės.

  Hapur nga ZANOR, 02-02-2009 04:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 35,886
  22-12-2023, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ē'ėshtė Forumi Shqiptar pėr ju ?

  Hapur nga J@mes, 13-10-2007 11:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 6,268
  22-12-2023, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ato gjėra qė nuk ti kam thėne kurrė! Pse?!

  Hapur nga WALCHIRIA, 25-09-2009 06:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,946
  22-12-2023, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ēfarė nuk ju pėlqen tek njė mashkull?

  Hapur nga Bejbi, 25-05-2008 16:06
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 8,671
  22-12-2023, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A janė tė lumtura femrat qė zgjedhin tė jetojnė vetėm?!

  Hapur nga SKENDER_BEU, 19-01-2010 19:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 10,160
  22-12-2023, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cilat janė aftėsitė dhe paaftėsitė tuaja?!

  Hapur nga Dito, 31-01-2009 16:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 5,829
  22-12-2023, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kush mund tė quhet prind?

  Hapur nga new-man, 26-03-2009 17:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,683
  22-12-2023, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jeta ėshtė e shkurtėr kurse vdekja e sigurt.

  Hapur nga ruhit, 02-01-2003 12:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 12,953
  22-12-2023, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
 15. A eshte populli shqiptar rracist?

  Hapur nga AuGuSt_, 26-08-2008 07:37
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 9,830
  22-12-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Cila pyetje ju bezdis mė shumė?

  Hapur nga bebushja, 01-10-2008 08:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 11,190
  22-12-2023, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shenjat e horoskopit sipas seksit

  Hapur nga Flami, 11-09-2008 05:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 10,044
  22-12-2023, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kur je larg meje....

  Hapur nga new girl, 29-11-2008 15:37
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,103
  22-12-2023, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ē'farė ju kujton Vitin e Ri?

  Hapur nga Inteligjentja, 17-12-2008 15:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,961
  22-12-2023, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?!

  Hapur nga bebushja, 16-11-2007 10:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 6,576
  22-12-2023, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Cila do tė ishte dėshira juaj nė kėtė fund viti?

  Hapur nga mije, 10-12-2008 08:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 14,806
  22-12-2023, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Smile Kur keni qesh me shume ne jeten tuaj??

  Hapur nga ALBA, 14-10-2002 05:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,962
  21-12-2023, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Wink Endrra juaj

  Hapur nga malli, 12-02-2003 10:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,298
  21-12-2023, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 24. A Ju pelqen te Kaloni jeten vete?

  Hapur nga Shakaxhesha_399, 21-01-2003 16:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,232
  21-12-2023, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Karakteristika me negative

  Hapur nga shigjeta, 17-07-2002 13:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,977
  21-12-2023, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Martesia me shkesi VS marteses me dashuri.......?????

  Hapur nga Eda H, 18-06-2002 19:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,211
  21-12-2023, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si do te jete e ardhmja e kesaj bote?

  Hapur nga mesues, 05-07-2002 07:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 10,339
  21-12-2023, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pėrpjekja juaj mė e lodhshme?

  Hapur nga Estella, 30-05-2002 18:15
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,299
  21-12-2023, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Mėsimet qė jep jeta dhe vlera e saj.

  Hapur nga DI_ANA, 27-01-2008 14:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 14,955
  18-11-2023, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cila eshte mosha e pershtatshme per martese?

  Hapur nga CRI, 20-03-2013 04:05
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  martesa
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 14,405
  08-11-2023, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pėr meshkujt nuk ka rėndėsi bukuria

  Hapur nga Deni_Boy, 18-10-2012 14:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 6,730
  08-11-2023, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 6,611
  08-11-2023, 02:04 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thashethemet ndaj jush , si reagoni ?

  Hapur nga maratonomak, 29-12-2011 16:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 11,463
  03-11-2023, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Cila ėshtė mosha e pėrshtatshme pėr tu bėrė prindėr?

  Hapur nga mia@, 30-04-2008 18:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 12,396
  03-11-2023, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Si e imagjinoni veten tuaj pas 10 vjetesh?

  Hapur nga didii, 06-08-2013 17:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 6,101
  03-11-2023, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Cfarė prisni nga ky vit?!

  Hapur nga linnda..., 28-12-2010 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,171
  03-11-2023, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
 36. A mund tė blejnė paratė lumturinė?

  Hapur nga Neteorm, 05-08-2023 16:03
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,039
  03-11-2023, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 14,943
  20-10-2023, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Vjeshtė & Pushime

  Hapur nga sirena_adria, 09-10-2023 22:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 560
  15-10-2023, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,923
  30-09-2023, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Pushimet e veres

  Hapur nga Prudence, 25-04-2013 04:32
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,097
  20-08-2023, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 880
  28-06-2023, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Post Bota e drejtuar prej femrave

  Hapur nga PrInCiPiEl, 10-09-2003 22:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 15,336
  26-04-2023, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 35 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •