Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,209
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 475 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 16:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 99,375
  22-04-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 09:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 29,060
  19-10-2011, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,929
  28-04-2006, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ēfarė muzike po dėgjoni nė kėtė ēast?

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 08:23
  60 Faqe
  1 2 3 ... 60
  • Pėrgjigje: 1,195
  • Lexime: 112,086
  02-03-2021, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Heavy/Thrash/Death Metal

  Hapur nga dimegeni, 22-04-2004 07:45
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 397
  • Lexime: 74,297
  18-04-2012, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 22:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 62,686
  05-05-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kafeneja "Muzike e Zgjedhur" (Origjinali)

  Hapur nga Brari, 22-02-2003 18:26
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 432
  • Lexime: 62,417
  24-04-2003, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Hapur nga PINK, 01-12-2004 12:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 61,080
  23-12-2014, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tinguj e ...Kėngė

  Hapur nga BOKE, 08-12-2007 01:06
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 882
  • Lexime: 57,669
  03-02-2008, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 22:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 52,735
  10-01-2021, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrshėndetje me kėngė e tinguj

  Hapur nga land, 03-02-2008 12:35
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 711
  • Lexime: 50,714
  20-02-2008, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Albumi juaj me 10 kėngė

  Hapur nga vagabondi1, 28-09-2003 03:20
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 41,837
  20-05-2011, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Eurovizion 2008

  Hapur nga BvizioN, 24-03-2008 05:14
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 226
  • Lexime: 40,382
  03-05-2011, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Ne vitin qe ka hyre

  Hapur nga martini1984, 02-01-2010 09:39
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 611
  • Lexime: 39,107
  14-01-2010, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 15:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 32,235
  16-01-2017, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kafeneja "Muzike e Zgjedhur" (vazhdim #2) Kepi Rodonit

  Hapur nga Dita, 21-05-2003 14:04
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 204
  • Lexime: 30,390
  12-07-2003, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 05:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 29,318
  30-04-2016, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 10:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 28,584
  24-05-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Metal Foto

  Hapur nga tom, 06-11-2003 01:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 27,222
  09-10-2006, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Black Metal

  Hapur nga Satanisti, 19-09-2002 19:22
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 270
  • Lexime: 27,205
  12-12-2010, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 26,038
  14-05-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pasion per kenget napolitane dhe klasike italiane!

  Hapur nga Del Monako, 14-09-2004 14:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 25,497
  12-07-2006, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Grupi Metallica

  Hapur nga Tigrimelara, 11-05-2002 00:00
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 24,434
  30-07-2011, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Festivali Europian 2007

  Hapur nga BvizioN, 22-03-2007 14:48
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 207
  • Lexime: 23,999
  22-05-2007, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 03:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 22,812
  03-03-2021, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Grupet/kėngėtarėt qė keni parė/dėshironi tė shikoni LIVE?

  Hapur nga Lit, 20-05-2004 01:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 22,638
  26-04-2015, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 10:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 21,588
  19-05-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 15:43
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 21,285
  30-08-2019, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mozart, Beethoven dhe Bach

  Hapur nga Estella, 13-07-2002 22:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 21,195
  02-02-2014, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Cfare rryme muzikore preferoni ?

  Hapur nga dordi1, 20-07-2003 02:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 20,797
  20-05-2011, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 10:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 20,520
  07-06-2018, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. The Doors dhe J. MOrrison...

  Hapur nga Niēe, 03-07-2003 12:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 19,097
  02-12-2010, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Michael Jackson

  Hapur nga ZEVZEKE, 28-02-2003 00:18
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 18,460
  11-02-2010, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 17:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 16,814
  20-10-2018, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Kėngėtari juaj i preferuar i gjithė kohėrave!

  Hapur nga Visage, 15-04-2007 11:26
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 16,247
  28-08-2009, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 02:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 16,223
  31-07-2017, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura

  Hapur nga Tannhauser, 05-03-2006 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 14,815
  28-02-2021, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,796
  09-01-2011, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 13:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 14,669
  26-05-2016, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kenge Italiane ne vite..

  Hapur nga Brari, 25-04-2009 18:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 13,749
  01-05-2009, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Cool Dance The Trance

  Hapur nga Ferdinandi, 05-05-2003 06:12
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 13,258
  13-08-2004, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kitaristet me te njohur

  Hapur nga SERAFIM, 18-04-2010 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 13,206
  06-12-2012, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kopertinat me interesante te albumeve muzikore

  Hapur nga Clauss, 09-05-2007 17:39
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 12,923
  06-12-2008, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Festivali Europian 2006

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2006 19:16
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 12,645
  16-06-2006, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Antologji Rock/Metal

  Hapur nga busavata, 04-03-2010 23:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 12,509
  14-10-2011, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Eurovision Song Contest 2014

  Hapur nga sirena_adria, 05-02-2014 15:57
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 12,465
  07-07-2014, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Eminem

  Hapur nga Davius, 22-06-2005 08:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 12,459
  09-05-2009, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Eurovision Song Contest 2013

  Hapur nga sirena_adria, 17-01-2013 12:15
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 11,920
  22-05-2013, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Wolfgang Amadeus Mozart

  Hapur nga Flori, 29-06-2007 23:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,768
  29-06-2007, 23:55 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 19:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,645
  25-11-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Komente rreth muzikes rock

  Hapur nga Hendrix, 03-08-2004 10:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,400
  29-10-2008, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 12:18
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 11,320
  23-06-2019, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 49. RBD-kenget e tyre

  Hapur nga Michaela, 19-04-2007 16:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 11,252
  06-03-2010, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •