Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 468 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 10:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 22,528
  19-10-2011, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 17:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 77,592
  22-04-2009, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,137
  28-04-2006, 02:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 09:23
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 896
  • Lexime: 64,069
  10-11-2019, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 16:43
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 14,962
  30-08-2019, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 03:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 17,055
  11-07-2019, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 781
  09-07-2019, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Alba Festival

  Hapur nga sirena_adria, 29-06-2019 17:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 337
  29-06-2019, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 11:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,063
  23-06-2019, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 12:18
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 5,471
  23-06-2019, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Hapur nga benseven11, 18-12-2014 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 5,901
  23-04-2019, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura

  Hapur nga Tannhauser, 05-03-2006 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,992
  29-03-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Abba - Rikthehen nė skenė!

  Hapur nga Gordon Freeman, 26-03-2010 20:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,235
  19-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,360
  27-12-2018, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 11:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 4,975
  22-12-2018, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 18:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 13,188
  20-10-2018, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 15:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 470
  06-09-2018, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,085
  24-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 10:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 12,642
  07-06-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 15:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,127
  04-05-2018, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,382
  06-04-2018, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 15:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,239
  10-03-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  08-03-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 05:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 766
  07-03-2018, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 08:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,971
  19-02-2018, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 03:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,468
  31-01-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 08:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,122
  12-11-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 22:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,058
  28-08-2017, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 21:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,045
  15-08-2017, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 02:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,476
  01-08-2017, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,896
  23-06-2017, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 10:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 14,978
  19-05-2017, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,334
  16-05-2017, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 12:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,674
  11-05-2017, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 16:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 27,663
  16-01-2017, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,342
  03-01-2017, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 14:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 10,763
  26-05-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 20,429
  14-05-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 23:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 34,869
  05-05-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 06:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 24,494
  30-04-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 12:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,611
  09-03-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,261
  11-01-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,683
  04-01-2016, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 21:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,884
  24-12-2015, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 20:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,123
  25-11-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 06:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,121
  25-11-2015, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 23:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 45,922
  23-09-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 04:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,976
  24-08-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 17:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,353
  10-06-2015, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 16:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,769
  24-05-2015, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 23,415
  24-05-2015, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 23:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,252
  16-05-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 15:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,563
  16-05-2015, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •