Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 468 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 09:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 21,721
  19-10-2011, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 16:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 75,084
  22-04-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 00:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,690
  28-04-2006, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 15:43
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 13,313
  30-08-2019, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 02:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 16,768
  11-07-2019, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 08:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 616
  09-07-2019, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 08:23
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 895
  • Lexime: 60,946
  06-07-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Alba Festival

  Hapur nga sirena_adria, 29-06-2019 16:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 206
  29-06-2019, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 10:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,850
  23-06-2019, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 11:18
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 5,074
  23-06-2019, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Hapur nga benseven11, 18-12-2014 09:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 5,658
  23-04-2019, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura

  Hapur nga Tannhauser, 05-03-2006 09:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,701
  29-03-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Abba - Rikthehen nė skenė!

  Hapur nga Gordon Freeman, 26-03-2010 19:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,073
  19-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,173
  27-12-2018, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 10:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 4,697
  22-12-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 17:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 12,918
  20-10-2018, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 14:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 365
  06-09-2018, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 10:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,945
  24-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 09:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 12,038
  07-06-2018, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 14:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 968
  04-05-2018, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,234
  06-04-2018, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,091
  10-03-2018, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 561
  08-03-2018, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 04:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  07-03-2018, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 07:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,829
  19-02-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 02:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,291
  31-01-2018, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 07:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 979
  12-11-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 21:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,906
  28-08-2017, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 20:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,835
  15-08-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 01:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,212
  31-07-2017, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,740
  23-06-2017, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 09:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 14,601
  19-05-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,197
  16-05-2017, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 11:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,503
  11-05-2017, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 15:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 27,330
  16-01-2017, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,194
  03-01-2017, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 13:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 10,499
  26-05-2016, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 10:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 20,109
  14-05-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 22:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 34,426
  05-05-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 05:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 24,215
  30-04-2016, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 11:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,468
  09-03-2016, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 22:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,145
  11-01-2016, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 13:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,535
  04-01-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 20:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,718
  24-12-2015, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 19:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,893
  25-11-2015, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 05:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,950
  25-11-2015, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 22:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 45,092
  23-09-2015, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 03:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,822
  24-08-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 16:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,150
  10-06-2015, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 15:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,514
  24-05-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 10:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 23,048
  24-05-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 22:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,099
  16-05-2015, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 14:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,406
  16-05-2015, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •