Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 467 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 10:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,207
  19-10-2011, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 17:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 69,941
  22-04-2009, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,920
  28-04-2006, 02:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 09:23
  39 Faqe
  1 2 3 ... 39
  • Pėrgjigje: 761
  • Lexime: 51,721
  14-02-2019, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 16:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 8,639
  12-02-2019, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 12:18
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 234
  12-02-2019, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 11:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,178
  11-02-2019, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 03:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 15,884
  04-02-2019, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Abba - Rikthehen nė skenė!

  Hapur nga Gordon Freeman, 26-03-2010 20:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 892
  19-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,965
  27-12-2018, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 11:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 3,929
  22-12-2018, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 18:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 12,028
  20-10-2018, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 15:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 240
  06-09-2018, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 305
  12-07-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,750
  24-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 10:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 9,378
  07-06-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 15:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 705
  04-05-2018, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,014
  06-04-2018, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 15:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,799
  10-03-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 428
  08-03-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 05:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 444
  07-03-2018, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 08:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,614
  19-02-2018, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 03:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,977
  31-01-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 08:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 751
  12-11-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 22:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,663
  28-08-2017, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 21:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,312
  15-08-2017, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 02:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,528
  01-08-2017, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,532
  23-06-2017, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 10:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 12,922
  19-05-2017, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,036
  16-05-2017, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 12:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,258
  11-05-2017, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 16:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 26,584
  16-01-2017, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,040
  03-01-2017, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 14:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,637
  26-05-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 18,681
  14-05-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 23:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 32,565
  05-05-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 06:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 22,911
  30-04-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 12:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,244
  09-03-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,034
  11-01-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,350
  04-01-2016, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 21:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,414
  24-12-2015, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 20:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,305
  25-11-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 06:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,636
  25-11-2015, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 23:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 43,469
  23-09-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 04:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,565
  24-08-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 17:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,633
  10-06-2015, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 16:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,252
  24-05-2015, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 21,602
  24-05-2015, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 23:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,880
  16-05-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 15:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,193
  16-05-2015, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Kenge nga Grupi Guns&Roses

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 11:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,266
  16-05-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Kenge nga grupi Europe.

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 11:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,120
  16-05-2015, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Versione te kenges Baker Street

  Hapur nga benseven11, 09-05-2015 12:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,407
  09-05-2015, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •