Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 467 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 10:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,252
  19-10-2011, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 17:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 70,089
  22-04-2009, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,939
  28-04-2006, 02:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 12:18
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 259
  20-02-2019, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 03:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 15,910
  20-02-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 16:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 8,698
  20-02-2019, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 09:23
  39 Faqe
  1 2 3 ... 39
  • Pėrgjigje: 761
  • Lexime: 51,992
  14-02-2019, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 11:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,219
  11-02-2019, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Abba - Rikthehen nė skenė!

  Hapur nga Gordon Freeman, 26-03-2010 20:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 898
  19-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,973
  27-12-2018, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 11:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 3,960
  22-12-2018, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 18:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 12,045
  20-10-2018, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 15:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  06-09-2018, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 309
  12-07-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,752
  24-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 10:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 9,447
  07-06-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 15:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 708
  04-05-2018, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,018
  06-04-2018, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 15:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,806
  10-03-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 431
  08-03-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 05:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 450
  07-03-2018, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 08:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,617
  19-02-2018, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 03:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,984
  31-01-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 08:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 754
  12-11-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 22:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,669
  28-08-2017, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 21:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,320
  15-08-2017, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 02:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,540
  01-08-2017, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,537
  23-06-2017, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 10:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 12,943
  19-05-2017, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,042
  16-05-2017, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 12:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,262
  11-05-2017, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 16:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 26,599
  16-01-2017, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,044
  03-01-2017, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 14:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,650
  26-05-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 18,701
  14-05-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 23:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 32,585
  05-05-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 06:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 22,921
  30-04-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 12:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,258
  09-03-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,037
  11-01-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,356
  04-01-2016, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 21:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,417
  24-12-2015, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 20:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,314
  25-11-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 06:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,647
  25-11-2015, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 23:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 43,527
  23-09-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 04:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,568
  24-08-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 17:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,638
  10-06-2015, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 16:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,259
  24-05-2015, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 21,614
  24-05-2015, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 23:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,884
  16-05-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 15:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,199
  16-05-2015, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Kenge nga Grupi Guns&Roses

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 11:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,269
  16-05-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Kenge nga grupi Europe.

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 11:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,124
  16-05-2015, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Versione te kenges Baker Street

  Hapur nga benseven11, 09-05-2015 12:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,411
  09-05-2015, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •