Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,946
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 475 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 16:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 99,070
  22-04-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 09:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 28,932
  19-10-2011, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,841
  28-04-2006, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ēfarė muzike po dėgjoni nė kėtė ēast?

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 08:23
  60 Faqe
  1 2 3 ... 60
  • Pėrgjigje: 1,188
  • Lexime: 111,669
  24-02-2021, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Heavy/Thrash/Death Metal

  Hapur nga dimegeni, 22-04-2004 07:45
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 397
  • Lexime: 74,271
  18-04-2012, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 22:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 62,487
  05-05-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kafeneja "Muzike e Zgjedhur" (Origjinali)

  Hapur nga Brari, 22-02-2003 18:26
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 432
  • Lexime: 62,387
  24-04-2003, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Hapur nga PINK, 01-12-2004 12:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 61,061
  23-12-2014, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tinguj e ...Kėngė

  Hapur nga BOKE, 08-12-2007 01:06
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 882
  • Lexime: 57,607
  03-02-2008, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 22:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 52,672
  10-01-2021, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrshėndetje me kėngė e tinguj

  Hapur nga land, 03-02-2008 12:35
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 711
  • Lexime: 50,671
  20-02-2008, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Albumi juaj me 10 kėngė

  Hapur nga vagabondi1, 28-09-2003 03:20
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 41,802
  20-05-2011, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Eurovizion 2008

  Hapur nga BvizioN, 24-03-2008 05:14
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 226
  • Lexime: 40,339
  03-05-2011, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Ne vitin qe ka hyre

  Hapur nga martini1984, 02-01-2010 09:39
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 611
  • Lexime: 39,038
  14-01-2010, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 15:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 32,166
  16-01-2017, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kafeneja "Muzike e Zgjedhur" (vazhdim #2) Kepi Rodonit

  Hapur nga Dita, 21-05-2003 14:04
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 204
  • Lexime: 30,332
  12-07-2003, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 05:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 29,274
  30-04-2016, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 10:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 28,530
  24-05-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Metal Foto

  Hapur nga tom, 06-11-2003 01:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 27,194
  09-10-2006, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Black Metal

  Hapur nga Satanisti, 19-09-2002 19:22
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 270
  • Lexime: 27,184
  12-12-2010, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 25,968
  14-05-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pasion per kenget napolitane dhe klasike italiane!

  Hapur nga Del Monako, 14-09-2004 14:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 25,462
  12-07-2006, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Grupi Metallica

  Hapur nga Tigrimelara, 11-05-2002 00:00
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 24,414
  30-07-2011, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Festivali Europian 2007

  Hapur nga BvizioN, 22-03-2007 14:48
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 207
  • Lexime: 23,982
  22-05-2007, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 03:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 22,709
  03-02-2021, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Grupet/kėngėtarėt qė keni parė/dėshironi tė shikoni LIVE?

  Hapur nga Lit, 20-05-2004 01:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 22,617
  26-04-2015, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 10:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 21,508
  19-05-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 15:43
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 21,220
  30-08-2019, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mozart, Beethoven dhe Bach

  Hapur nga Estella, 13-07-2002 22:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 21,159
  02-02-2014, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Cfare rryme muzikore preferoni ?

  Hapur nga dordi1, 20-07-2003 02:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 20,782
  20-05-2011, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 10:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 20,434
  07-06-2018, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. The Doors dhe J. MOrrison...

  Hapur nga Niēe, 03-07-2003 12:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 19,087
  02-12-2010, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Michael Jackson

  Hapur nga ZEVZEKE, 28-02-2003 00:18
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 18,439
  11-02-2010, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 17:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 16,739
  20-10-2018, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Kėngėtari juaj i preferuar i gjithė kohėrave!

  Hapur nga Visage, 15-04-2007 11:26
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 16,228
  28-08-2009, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 02:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 16,172
  31-07-2017, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,787
  09-01-2011, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura

  Hapur nga Tannhauser, 05-03-2006 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 14,713
  29-03-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 13:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 14,609
  26-05-2016, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kenge Italiane ne vite..

  Hapur nga Brari, 25-04-2009 18:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 13,738
  01-05-2009, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Cool Dance The Trance

  Hapur nga Ferdinandi, 05-05-2003 06:12
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 13,242
  13-08-2004, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kitaristet me te njohur

  Hapur nga SERAFIM, 18-04-2010 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 13,198
  06-12-2012, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kopertinat me interesante te albumeve muzikore

  Hapur nga Clauss, 09-05-2007 17:39
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 12,918
  06-12-2008, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Festivali Europian 2006

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2006 19:16
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 12,633
  16-06-2006, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Antologji Rock/Metal

  Hapur nga busavata, 04-03-2010 23:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 12,488
  14-10-2011, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Eurovision Song Contest 2014

  Hapur nga sirena_adria, 05-02-2014 15:57
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 12,443
  07-07-2014, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Eminem

  Hapur nga Davius, 22-06-2005 08:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 12,424
  09-05-2009, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Eurovision Song Contest 2013

  Hapur nga sirena_adria, 17-01-2013 12:15
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 11,899
  22-05-2013, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Wolfgang Amadeus Mozart

  Hapur nga Flori, 29-06-2007 23:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,755
  29-06-2007, 23:55 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 19:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,620
  25-11-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Komente rreth muzikes rock

  Hapur nga Hendrix, 03-08-2004 10:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,394
  29-10-2008, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
 48. RBD-kenget e tyre

  Hapur nga Michaela, 19-04-2007 16:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 11,250
  06-03-2010, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 12:18
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 11,212
  23-06-2019, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •