Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 467 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 09:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,455
  19-10-2011, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 16:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 70,803
  22-04-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 00:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,043
  28-04-2006, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 08:23
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 791
  • Lexime: 53,151
  23-03-2019, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 15:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 9,113
  19-03-2019, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 11:18
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 440
  18-03-2019, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 02:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 16,068
  10-03-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 10:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,317
  11-02-2019, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Abba - Rikthehen nė skenė!

  Hapur nga Gordon Freeman, 26-03-2010 19:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 907
  19-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,003
  27-12-2018, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 10:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 4,051
  22-12-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 17:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 12,140
  20-10-2018, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 14:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  06-09-2018, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 08:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 324
  12-07-2018, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 10:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,772
  24-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 09:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 9,730
  07-06-2018, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 14:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 731
  04-05-2018, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,045
  06-04-2018, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,832
  10-03-2018, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 446
  08-03-2018, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 04:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 463
  07-03-2018, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 07:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,634
  19-02-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 02:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,014
  31-01-2018, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 07:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 791
  12-11-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 21:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,699
  28-08-2017, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 20:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,398
  15-08-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 01:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,650
  31-07-2017, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,564
  23-06-2017, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 09:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 13,083
  19-05-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,058
  16-05-2017, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 11:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,286
  11-05-2017, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 15:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 26,657
  16-01-2017, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,060
  03-01-2017, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 13:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,815
  26-05-2016, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 10:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 18,921
  14-05-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 22:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 32,757
  05-05-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 05:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 23,140
  30-04-2016, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 11:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,277
  09-03-2016, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 22:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,049
  11-01-2016, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 13:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,370
  04-01-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 20:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,457
  24-12-2015, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 19:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,399
  25-11-2015, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 05:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,689
  25-11-2015, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 22:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 43,774
  23-09-2015, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 03:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,600
  24-08-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 16:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,698
  10-06-2015, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 15:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,292
  24-05-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 10:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 21,753
  24-05-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 22:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,903
  16-05-2015, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 14:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,220
  16-05-2015, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Kenge nga Grupi Guns&Roses

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,283
  16-05-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Kenge nga grupi Europe.

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,138
  16-05-2015, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Versione te kenges Baker Street

  Hapur nga benseven11, 09-05-2015 11:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,424
  09-05-2015, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •