Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 468 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 17:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 77,487
  22-04-2009, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 10:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 22,494
  19-10-2011, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,119
  28-04-2006, 02:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Heavy/Thrash/Death Metal

  Hapur nga dimegeni, 22-04-2004 08:45
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 397
  • Lexime: 69,026
  18-04-2012, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 09:23
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 896
  • Lexime: 63,943
  10-11-2019, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Hapur nga PINK, 01-12-2004 12:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 58,057
  23-12-2014, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kafeneja "Muzike e Zgjedhur" (Origjinali)

  Hapur nga Brari, 22-02-2003 18:26
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 432
  • Lexime: 55,857
  24-04-2003, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tinguj e ...Kėngė

  Hapur nga BOKE, 08-12-2007 01:06
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 882
  • Lexime: 54,561
  03-02-2008, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pėrshėndetje me kėngė e tinguj

  Hapur nga land, 03-02-2008 12:35
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 711
  • Lexime: 48,651
  20-02-2008, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 23:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 45,888
  23-09-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Albumi juaj me 10 kėngė

  Hapur nga vagabondi1, 28-09-2003 04:20
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 39,533
  20-05-2011, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Thumbs up Eurovizion 2008

  Hapur nga BvizioN, 24-03-2008 06:14
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 226
  • Lexime: 37,526
  03-05-2011, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Ne vitin qe ka hyre

  Hapur nga martini1984, 02-01-2010 09:39
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 611
  • Lexime: 35,916
  14-01-2010, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 23:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 34,850
  05-05-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 16:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 27,647
  16-01-2017, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kafeneja "Muzike e Zgjedhur" (vazhdim #2) Kepi Rodonit

  Hapur nga Dita, 21-05-2003 15:04
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 204
  • Lexime: 27,427
  12-07-2003, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Black Metal

  Hapur nga Satanisti, 19-09-2002 20:22
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 270
  • Lexime: 25,647
  12-12-2010, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Metal Foto

  Hapur nga tom, 06-11-2003 01:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 25,592
  09-10-2006, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 06:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 24,479
  30-04-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 23,396
  24-05-2015, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Grupi Metallica

  Hapur nga Tigrimelara, 11-05-2002 01:00
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 23,274
  30-07-2011, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Festivali Europian 2007

  Hapur nga BvizioN, 22-03-2007 15:48
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 207
  • Lexime: 21,945
  22-05-2007, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Grupet/kėngėtarėt qė keni parė/dėshironi tė shikoni LIVE?

  Hapur nga Lit, 20-05-2004 02:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 20,652
  26-04-2015, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 20,415
  14-05-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mozart, Beethoven dhe Bach

  Hapur nga Estella, 13-07-2002 23:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 19,898
  02-02-2014, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Cfare rryme muzikore preferoni ?

  Hapur nga dordi1, 20-07-2003 03:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 19,870
  20-05-2011, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. The Doors dhe J. MOrrison...

  Hapur nga Niēe, 03-07-2003 13:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 18,117
  02-12-2010, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Michael Jackson

  Hapur nga ZEVZEKE, 28-02-2003 00:18
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 17,253
  11-02-2010, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 03:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 17,029
  11-07-2019, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pasion per kenget napolitane dhe klasike italiane!

  Hapur nga Del Monako, 14-09-2004 15:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 15,593
  12-07-2006, 01:27 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kėngėtari juaj i preferuar i gjithė kohėrave!

  Hapur nga Visage, 15-04-2007 12:26
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 15,257
  28-08-2009, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 10:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 14,956
  19-05-2017, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 16:43
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 14,942
  30-08-2019, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,658
  09-01-2011, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 02:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,466
  01-08-2017, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 18:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 13,178
  20-10-2018, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 10:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 12,628
  07-06-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kenge Italiane ne vite..

  Hapur nga Brari, 25-04-2009 19:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 12,538
  01-05-2009, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kopertinat me interesante te albumeve muzikore

  Hapur nga Clauss, 09-05-2007 18:39
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 12,365
  06-12-2008, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kitaristet me te njohur

  Hapur nga SERAFIM, 18-04-2010 19:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,137
  06-12-2012, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Eminem

  Hapur nga Davius, 22-06-2005 09:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 12,056
  09-05-2009, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura

  Hapur nga Tannhauser, 05-03-2006 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,976
  29-03-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Festivali Europian 2006

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2006 20:16
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 11,259
  16-06-2006, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Wolfgang Amadeus Mozart

  Hapur nga Flori, 30-06-2007 00:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,219
  30-06-2007, 00:55 Shko tek mesazhi i fundit
 41. RBD-kenget e tyre

  Hapur nga Michaela, 19-04-2007 17:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 11,028
  06-03-2010, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Cool Dance The Trance

  Hapur nga Ferdinandi, 05-05-2003 07:12
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 11,002
  13-08-2004, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Antologji Rock/Metal

  Hapur nga busavata, 04-03-2010 23:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 10,943
  14-10-2011, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Komente rreth muzikes rock

  Hapur nga Hendrix, 03-08-2004 11:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,928
  29-10-2008, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 14:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 10,748
  26-05-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Eurovision Song Contest 2014

  Hapur nga sirena_adria, 05-02-2014 15:57
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 10,541
  07-07-2014, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Muzika Jugosllave

  Hapur nga fashion_girl, 26-12-2010 18:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 10,257
  26-12-2010, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Question Solot nė kitarrė mė tė pėlqyera nga ju...

  Hapur nga DKulla, 30-06-2004 03:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 10,195
  29-10-2008, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Bijelo Dugme

  Hapur nga SpaceAce, 08-06-2002 06:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 10,093
  01-08-2009, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •