Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 468 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 09:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 22,001
  19-10-2011, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 16:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 75,979
  22-04-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 00:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,831
  28-04-2006, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 15:43
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 14,139
  30-08-2019, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 02:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 16,861
  11-07-2019, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 08:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 656
  09-07-2019, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 08:23
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 895
  • Lexime: 62,505
  06-07-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Alba Festival

  Hapur nga sirena_adria, 29-06-2019 16:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 241
  29-06-2019, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 10:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,923
  23-06-2019, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 11:18
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 5,225
  23-06-2019, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Hapur nga benseven11, 18-12-2014 09:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 5,747
  23-04-2019, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura

  Hapur nga Tannhauser, 05-03-2006 09:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,828
  29-03-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Abba - Rikthehen nė skenė!

  Hapur nga Gordon Freeman, 26-03-2010 19:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,109
  19-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,261
  27-12-2018, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 10:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 4,802
  22-12-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 17:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 13,018
  20-10-2018, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 14:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 402
  06-09-2018, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 10:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,983
  24-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 09:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 12,318
  07-06-2018, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 14:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,013
  04-05-2018, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,273
  06-04-2018, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,136
  10-03-2018, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  08-03-2018, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 04:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 652
  07-03-2018, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 07:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,876
  19-02-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 02:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,347
  31-01-2018, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 07:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,016
  12-11-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 21:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,941
  28-08-2017, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 20:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,902
  15-08-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 01:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,343
  31-07-2017, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,779
  23-06-2017, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 09:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 14,762
  19-05-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,233
  16-05-2017, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 11:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,554
  11-05-2017, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 15:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 27,493
  16-01-2017, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,239
  03-01-2017, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 13:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 10,595
  26-05-2016, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 10:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 20,227
  14-05-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 22:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 34,642
  05-05-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 05:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 24,318
  30-04-2016, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 11:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,501
  09-03-2016, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 22:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,173
  11-01-2016, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 13:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,573
  04-01-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 20:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,763
  24-12-2015, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 19:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,968
  25-11-2015, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 05:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,985
  25-11-2015, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 22:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 45,498
  23-09-2015, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 03:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,865
  24-08-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 16:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,221
  10-06-2015, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 15:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,650
  24-05-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 10:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 23,206
  24-05-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 22:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,141
  16-05-2015, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 14:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,449
  16-05-2015, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •