Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,209
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 475 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 09:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 29,060
  19-10-2011, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 16:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 99,375
  22-04-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,929
  28-04-2006, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 20:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,020
  24-12-2015, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 19:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,645
  25-11-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 05:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,105
  25-11-2015, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 03:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,762
  24-08-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 16:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,056
  10-06-2015, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 15:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,667
  24-05-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 10:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 28,584
  24-05-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 23:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,992
  16-05-2015, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 14:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,290
  16-05-2015, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kenge nga Grupi Guns&Roses

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,682
  16-05-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kenge nga grupi Europe.

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,496
  16-05-2015, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Versione te kenges Baker Street

  Hapur nga benseven11, 09-05-2015 11:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,796
  09-05-2015, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Alphaville

  Hapur nga benseven11, 21-12-2014 12:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,668
  06-05-2015, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pse mendoni se ka devalvuar muzika?

  Hapur nga citrusse, 05-07-2011 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,012
  03-05-2015, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Grupet/kėngėtarėt qė keni parė/dėshironi tė shikoni LIVE?

  Hapur nga Lit, 20-05-2004 01:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 22,638
  26-04-2015, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Yoko Kanno

  Hapur nga daniel00, 01-04-2015 21:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,053
  01-04-2015, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tito&Tarantula

  Hapur nga busavata, 10-03-2015 20:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,474
  10-03-2015, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 7,835
  04-03-2015, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Bruce Springsteen

  Hapur nga benseven11, 03-03-2015 20:32
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,795
  03-03-2015, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Soundtrax nga Tangerine Dream

  Hapur nga benseven11, 01-03-2015 22:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,953
  03-03-2015, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. bijelo dugme box set deluxe

  Hapur nga busavata, 21-01-2015 21:14
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,767
  18-02-2015, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Arrow Funky/soul/blues

  Hapur nga Robbery, 23-06-2013 17:18
  2 Faqe
  1 2
  funky soul blues
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 6,947
  22-01-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Giorgio Moroder(Xhorxho Moroder)- Pjese instrumentale.

  Hapur nga benseven11, 25-12-2014 22:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,363
  26-12-2014, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Boney M(BoniEm)

  Hapur nga benseven11, 25-12-2014 20:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,230
  25-12-2014, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kenge speciale dashurie.

  Hapur nga benseven11, 18-12-2014 22:26
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 8,495
  25-12-2014, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Hapur nga PINK, 01-12-2004 12:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 61,080
  23-12-2014, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Culture Club

  Hapur nga benseven11, 21-12-2014 11:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,575
  21-12-2014, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Muzike xhaz i bute qetesues.

  Hapur nga benseven11, 18-12-2014 01:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,347
  18-12-2014, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sandra Kretu

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 23:13
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,551
  17-12-2014, 23:38 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Paul Mauriat- muzike me shije dhe elegance

  Hapur nga benseven11, 16-12-2014 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 3,959
  17-12-2014, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Jean Franēois Maurice-Zhan Fransua Moris

  Hapur nga benseven11, 16-12-2014 22:23
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,958
  16-12-2014, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,712
  15-12-2014, 19:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Vdes Mango, kėngėtari i famshėm italian

  Hapur nga BOKE, 08-12-2014 09:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,539
  09-12-2014, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Elvis Presley

  Hapur nga busavata, 28-10-2014 17:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,448
  28-10-2014, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pitbull

  Hapur nga shigjeta, 04-10-2014 22:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,281
  04-10-2014, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,433
  01-08-2014, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kerkoj nje arie...

  Hapur nga Alpha_Virginis, 31-03-2013 13:07
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,942
  30-07-2014, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Laura Pausini,?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 29-07-2014 10:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,964
  29-07-2014, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Eurovision Song Contest 2014

  Hapur nga sirena_adria, 05-02-2014 15:57
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 12,465
  07-07-2014, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Radio Satelitore SIRIUS XM

  Hapur nga MI CORAZON, 11-01-2012 11:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 7,202
  31-05-2014, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,271
  14-05-2014, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,001
  26-04-2014, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,115
  15-04-2014, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 38. David Garrett

  Hapur nga shigjeta, 23-03-2014 02:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,321
  23-03-2014, 02:40 Shko tek mesazhi i fundit
 39. A i ka ikur koha muzikes klasike?

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 28-04-2002 06:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,913
  17-03-2014, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Si sot ne historine e muzikes Rock

  Hapur nga DamianDelia, 09-03-2014 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 878
  09-03-2014, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Mozart, Beethoven dhe Bach

  Hapur nga Estella, 13-07-2002 22:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 21,195
  02-02-2014, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Muzika klasike shqiptare dhe ajo botërore...

  Hapur nga Galaxy, 18-02-2004 10:05
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,597
  20-12-2013, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,777
  03-12-2013, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Celine Dion-Power of love.

  Hapur nga benseven11, 24-11-2013 10:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,031
  24-11-2013, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •